nedobijanie baterie u felicie (přesunuto)

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

A jsi si na 100% jistý, že nikdo mu v tom momentě neotočí klíčkem a neškrtne o startér? To je životní zkušenost - co se může pos*at, zákonitě se nejpozději ihned pos**e, takže se snažím těmto NENÁHODÁM co nejvíc předcházet - jinak každý, kdo si to přečetl, má 2 možnosti - a) neriskovat a měřit podle mého návodu nebo b)riskovat spálený multík měřením v sérii s baterkou. Sice kdo neriskuje, nic nemá - ale v elektronice jsem se po jistém počtu pokopání rozhodl raději neriskovat... Jednak je to zdravější pro člověka fyzicky, druhak pro jeho peněženku... Nikomu to nevnucuji, jen mi připadá správnější na tuto eventualitu upozornit...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od PTAZZ »

No dobrá už sem zticha :wink: ,ale ještě se mi nestalo že bych něco dělal na autě a někdo mi jen tak vlez do auta a začal točit,ale to je fuk končíme.
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
tibi
Příspěvky: 390
Registrován: 14 dub 2006, 02:00

#18 Příspěvek od tibi »

ved kludovy prud sa mera pri vypnutom kluci.rozpoj plus pol zarad do serie ampermeter ak mas na kapote spinac tak si vypni vnutorne osvetlenie zaalarmuj a zmeraj kolko ti berie alarm.potom zmeraj nezaalarmovane a zistis aky rozdiel tam je.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“