Které je OK???

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#16 Příspěvek od paveltl »

Se zaèkou Sencor jsem se setkal zatím jen 4x a vždycky to byl prùser.
1. Má brácha autorádio - po namontování nešlo CD prý jen pøehráli firmware.
2. Mám já DVD-DivX - jeho spínaný zdroj vyzaøuje do svého okolí tak že mi ruší pøíjem TV, po reklamaci jsem dosatl nový kus který vyzaøuje jen trochu jinak. Takže jej musím vypínat ze sítì, protože zrovna Tesla TV je na to citlivá, tøeba Grundigu to nevadilo.
3. Kamrád si koupil jiné autorádio - hrálo asi týden a bìhem roku už bylo podruhé v opravì.
4. Kolega z práce si nedávno koupil novìjší model DVD-DivX. Teï si jej pøivezl z druhé opravy, pokaždé mìl jinou závadu. Zatím ale bylo více èasu v opravì než v provozu.

Takže z mojí zkušenosti to už pøedtím nebylo nic moc, ale poslení dobou je to ještì horší. Jinak co máme znaèkové vìci, tak zatím každému drží, ale je to hlavnì o štìstí. I znaèková vìc se nemusí povést.

Janci11

#17 Příspěvek od Janci11 »

a co poviete na SONY CDX GT200 ?

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#18 Příspěvek od paveltl »

Zrovna tenhle model neznám.
Ale se SONY mám nejlepší zkušenosti. Poèínaje vìží která od 92 roku hraje dodnes bez opravy, pøes nìkolik modelù autorádií co jsem vystøídal až po 5.1 Receiver. Zatím jsem opraval jen jedno autorádio a to mìlo znièený konec vlivem špatnì provedené kabeláže (kamárád si je pøivezl z burzy).

Jinak co se týèe kvality znaèkových vìcí taky není stoprocentní, ale bývají líp konstrovány a používají lepší øešení než neznaèkové hraèky. Ale pokud si nìkdo koupí ten nejlacinìjší šmejd s tím že když je to znaèka tak bude supr tak narazí. Proèpak asi stojí polovinu oproti jinému modelu když umí skoro totéž? No protože se nìco muselo ojebat, aby se do té ceny vešel.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“