Refil kity.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
antistepa

#16 Příspěvek od antistepa »

stepa píše:
Petr7 píše:To se taky najdou takový který tam lejopu norm.inkoust?No tìbùch.
NO jiste, dost casto tam nekdo leje tiskarsky inkoust, ale slysel jsem i o tom, co byl na tiskatka(zname z detskych let)
a copak doma jsou všichni zdraví

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

každopádně se tam dá doplnit třeba leštěnka na nábytek nebo kefír, podle vkusu dotyčného soudruha, ale jen jednou a s tiskem to pak už nemá co dělat...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

S leštěnkou nebo kefírem jsem tisknout neviděl, možná že to někdo ještě vyzkouší, ale obyčejnou razítkovací barvou ano - prodávala se a snad ještě stále prodává pod názvem "Razítková barva pro gumová razítka - bez oleje". Viděl jsem s tím udělané monochrom fotky - spíš na zkoušku, co to udělá. Musím potvrdit, že tisknout s takovouto náplní LZE - kvalita je ale mizerná, sytost tisku je malá, barva vypadá vybledle, jako TV obraz s kontrastem staženým na ne úplné minimum, ale hodně nízko a případně ještě trochu zvýšeným jasem... Celé to vypadá jako silně podexponovaná fotografie - detaily sice jsou, ale splývají v celkově šedivém podtónu.
Další otázkou je, co taková náplň vyvede s tiskárnou. Nepředpokládám, že by někdo chtěl takto "renovovanou" kazetu při dalším pokusu plnit originálním refilem (když dříve u pumpy došel SUPER, natankovali jsme SPECIAL a taky dojeli, auto seřízené na SUPER ale na benzín s nižším oktanovým číslem jelo prachbídně, proto se co nejdříve dotankovával znovu SUPER...), takže uvažovat o chování tislové směsi refil-razítkovka je asi bezpředmětné. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“