Bezpečnostní kód NOKIA

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#16 Příspěvek od SIDTIM »

Ten master code chodí na Nokiích jen starších typů, tuším, že tak do té 3310 nebo kolem.
Měl jsem stejný problém s 5310 Xpress music, udělal jsem výpis RAMky přes Nemesis a pak mi jeden maličký prográmeček napsal zapomenutý bezpečnostní kód obrovskými číslicemi přes celou obrazovku.
Zajímavé je, že ač byl původní security code 5-i místný (12345), zadaný nový a zapomenutý kód měl číslic 6. Telefon je sežral.
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#17 Příspěvek od kovka »

Lezel me doma darovany 3310 dle rady jsem pouzil uvadene stranky a funguje.Diky za radu

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od otakarv »

šťastlivec píše:postup je následující - pro telefony NOKIA:
1. navštivte stránku: http://nfader.z-host.ru/
2. zadejte tam Vaše IMEI číslo a klikněte na "Generate" (pokud nevíte, jaké je IMEI číslo Vašeho telefonu, najdete ho buďto pod baterií nebo, pokud máte telefon zapnutý, zadáním kódu *#06#)
3. bude Vám vrácen master-code Vašeho telefonu - ten si někam poznačte
4. tento kód zadejte místo zapomenutého bezpečnostního kódu
5. telefon vypněte (nevím, zda je to nutné - já to udělal)
6. počkejte několik minut (3-5 minut - nevím přesně, když jsem zkoušel pokračovat ihned dál, nešlo to, po několika minutách čekání ano)
7. znovu přejděte k zadání bezpečnostního kódu a zadejte klasickou tovární sekvenci 12345

to je vše - postup, který zabral na N1650
No ze mě je nyní "šťastlivec",ale registrovaný.
Byla akce,tak jsem si pořídil novou kartu od jiného operátora,ale s výhodnějším voláním.Ke kartě se však nedostal telefón,tak jsem vyhrabal starou ale vždy dobrou NOKII 3310.Potřeboval jsem však pro kontrolu sledování,kolik minut mám provoláno.Chtěl jsem vynulovat měřiče,ale požadovalo to po mně bezpečnostní kód.Zadal jsem předvolený 12345,ale ten už přede mnou někdo změnil.
Pomohl až tento příspěvek.Mockrát děkuji. :agree:

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od PvvS »

Myslim ze nekdo pak podekuje za zbirku IMEI.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“