Grundig STF72-2011/8 TOP,chassis BEKO ZA9.190.06

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
medabeda
Příspěvky: 192
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od medabeda »

Zdravím Kozoka.Tak jsi měl asi pravdu,vypadá to na fičrbox.Výstupní napětí zdroje jsem si zkušebně zvedl na hodnoty podle schematu úpravou zpětné vazby ,ale na vertikálu se nic nezměnilo.Nevíš co asi stojí modul do 22:2 a jestli se dá někde objednat?Předem díky za info a Robimu za schema.
Méda Béda.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#17 Příspěvek od kozoka »

medabeda píše:Zdravím Kozoka.Tak jsi měl asi pravdu,vypadá to na fičrbox.Výstupní napětí zdroje jsem si zkušebně zvedl na hodnoty podle schematu úpravou zpětné vazby ,ale na vertikálu se nic nezměnilo.Nevíš co asi stojí modul do 22:2 a jestli se dá někde objednat?Předem díky za info a Robimu za schema.
Méda Béda.
Jak už sem řek v zárukách jsem těchto Feature boxů měnil kvanta. Modifikací chassis 22.2 je mnoho, podívej se na štítek na modulu, je tam kod podle něj zjístim obj. číslo. Jak říkám ty moduly odcházeli v předprodejích a zárukách takže výměna modulu. V poz. době jsme to ještě neřešíl. Ceny se pohybují 2600 a více. Zkus ten modul opravit, zatím se to nikomu moc nedařilo, málo kdy byl vadný někerý z těch dvou integráčů.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“