TV servisní manuál

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
froggg
Příspěvky: 5
Registrován: 24 říj 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od froggg »

Šasi tam je 40-MNTV4KS-L2W, na netu jsem o něm našel zmíňku jen na ruský píšících fórech, ale já zase neznám ty adresy, kde je dokumentace k šasi a google je třeba nezahrnuje. Co přesně mám hledat v u toho vn? Jsou tam hlavně keramický kody, který se tvářej zdravý, diody, ty podle měření jsou taky v pohodě a pak odpory, pod nima je černo, takže to topilo, ale hodnoty si držej.

Uživatelský avatar
bulll
Příspěvky: 12
Registrován: 14 bře 2008, 01:00

#17 Příspěvek od bulll »

-eddy- píše:čau. prosím vás nemohl by mi někdo poradit s televizí značky HOMETECH model CTV 2163T RF Problém je takový, že když ji strčím do zásuvky a zapnu síťový vypínač, tak se normálně rosvítí červená ledka ale asi po 1 vteřině pohasne a svítí méně. TV se nezapne a nejde s tím vůbec nic dělat. Napadlo mě vyresetovat software že by mohl být seknutý, ale neznám kombinaci tlačítek. Pomoc plosím plosím.
Na nějaký SAFT.. zapomen a měř!! Zdroj nebo horiz.. :?

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#18 Příspěvek od Killroy »

froggg mimo jiné píše:Šasi tam je 40-MNTV4KS-L2W. Jsou tam hlavně keramický kody, který se tvářej zdravý...
To chassis je typu TV4K a je to takové uni co se dává do kdejaké plečky, Hometech tedy nevyjímaje. Nejhorší je si myslet že se něco tváří jako zdravé.

kondik: pokud to chceš, můžu poslat v PDF

Killroy

Uživatelský avatar
froggg
Příspěvky: 5
Registrován: 24 říj 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od froggg »

No, sice je to nejhorší, ale co mi asi tak zbejvá s prachmizivou měřící technikou? navíc, když i relativně slušnej multimetr je teď na reklamaci a mám tady jen takový ořezávátko za 200... O to pdf bych poprosil.

Edit:Jo aha, to bylo na kondíka. No, ale kdyby mi někdo mohl poslat to TV4K, budu taky rád.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#20 Příspěvek od Killroy »

Trochu snahy a snadno ho najdeš na netu.

Killroy

Uživatelský avatar
froggg
Příspěvky: 5
Registrován: 24 říj 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od froggg »

Tak tak, už jsem ho našel, předtím jsem ho nemohl najít, protože jsem nehledal jen TV4K, ale celej ten název.

Uživatelský avatar
ado1122
Příspěvky: 85
Registrován: 14 srp 2007, 02:00

#22 Příspěvek od ado1122 »

froggg:podarilo sa ti tú korekciu opraviť?

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“