DVD LG DA-4630 po vymene laseru roztaci nekontrolovane cd

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

#16 Příspěvek od kybl »

martilulin píše:Me jenom zarazi,ze nezobrazi NO DISK,ale rovnou to vyplyvne a to jak DVD tak CD.Jen tak na okraj,laser jsem objednal novy,ale to co prislo vypadalo prinejmensim jete.Nejenze byl ulomeny kousek plastu-to nema na funkci vliv,byla i praskla krytka-tu jsem tam soupl ze stareho,ale pojistky byly zaletovane a byla tam nalepka CT s vyznacenim mesice a roku 2007.Nevim,ale na repas to nevypadalo....Co si o tom myslite?Elity jsem nemeril,nicmene pred tim precetl alespon CD ted neprecte nic,tak si myslim,ze elity by se projevily az treba pri prehravani.Nevim,jen se ptam.
A kde jsi ten laser objednával a za jakou cenu?
Roman

Uživatelský avatar
martilulin
Příspěvky: 105
Registrován: 11 lis 2007, 01:00

#17 Příspěvek od martilulin »

Firma se jmenuje Tomas Mocidlan,Dolni Lutyne.On to pry od nekud objednaval a nekontroloval pred poslanim a cena byla 980,-Kč

Uživatelský avatar
ICE
Příspěvky: 199
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#18 Příspěvek od ICE »

martilulin píše:Firma se jmenuje Tomas Mocidlan,Dolni Lutyne.On to pry od nekud objednaval a nekontroloval pred poslanim a cena byla 980,-Kč
Tak za ty prachy bys měl nový DVD, a co motor je v pořádku?

Uživatelský avatar
martilulin
Příspěvky: 105
Registrován: 11 lis 2007, 01:00

#19 Příspěvek od martilulin »

Vypada ze je v pohode,ted menim ty pitomy kondiky.Zjistil jsem,ze je tady jeden zaludne vytekly spodem,ale je to ciste vysokokapacitni filtrace,tak to neberu jako identifikaci zavady.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “