Whirlpool AWG 879

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PetrSinger
Příspěvky: 110
Registrován: 11 kvě 2008, 02:00

#16 Příspěvek od PetrSinger »

Á - koukám, že jsem vás dostal do úzkých :lol: .
Opraveno, vyřešeno.
Pereme s vodou a bez smradu 8-) .
Elektrikář zapomněl (nevšiml si) na jeden odpor hned vedle konektoru, že je napojený na jeden ze dvou "vyhořelých" kontaktů.
Takže na můj pokyn do dopájel a JEDEME.
Snad to vydrží.

Díky tedy všem za spolupráci a praní, tedy opravování ZDAR!

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#17 Příspěvek od jandu »

PetrSinger píše:Á - koukám, že jsem vás dostal do úzkých :lol: .
.................!
Neviem,neviem, kto bol v úzkych.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
PetrSinger
Příspěvky: 110
Registrován: 11 kvě 2008, 02:00

#18 Příspěvek od PetrSinger »

jandu píše:
PetrSinger píše:Á - koukám, že jsem vás dostal do úzkých :lol: .
.................!
Neviem,neviem, kto bol v úzkych.
Jak koukám na Tvoje dva příspěvky v tomto vlákně, tak musím uznat, že jsou naprosto věcné a každému pomohou vše vyřešit.
Nebýt takových jako ty, tak nikdo nic nezmůže :roll: .
Chci tímto poděkovat hlavně workhardovi a tatramackovi, kteří se mi (narozdíl od Tebe jandu) fundovaně a ochotně věnovali.
Takže díky.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#19 Příspěvek od jandu »

PetrSinger píše:........Elektrikář zapomněl (nevšiml si) na jeden odpor hned vedle konektoru, že je napojený na jeden ze dvou "vyhořelých" kontaktů.
Takže na můj pokyn do dopájel a JEDEME.
Snad to vydrží.
...................................
Nechápem, prečo sa ježíš - tak ako si na začiatku kládol otázku, ty mohol pomôcť leda Boh. Rovnako nasledujúce vyjadrenie
PetrSinger píše:...Čím to teda může být?
Ten smrad je děsný, ale z ničeho se nekouří a nic se nepálí .
Teď si na fotce všímám něčeho "divného" na spodní části velkého konektoru vlevo. ...
s následným "Tvojim pokynom" pre elektrikára vypovedá niečo o Tebe - napadá ma výraz "Kto je múdrejší ako ja?!"

Na fóre je niekoľko sto účastníkov a nikto okrem Teba nebol a nie je z Tvojho problému v úzkych. Dokonca ani ten elektrikár, ktorému si dal pokyn, aby priletoval niečo, o čom ani nevieš, čo to je!
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
PetrSinger
Příspěvky: 110
Registrován: 11 kvě 2008, 02:00

#20 Příspěvek od PetrSinger »

Opět vidím ten samý důvod, proč se "ježit."
Pokud ho nevidíš Ty, tak, prosím, otevři oči.
Výše jmenovaní, kterým jsem děkoval, měli snahu mě (amatérovi) nějak pomoct.
Jenže Tvé (teď už tři) příspěvky s POMOCÍ jako takovou VŮBEC NIC společného nemají.
Nebo si snad myslíš, že někomu pomůže rada ať se obrátí na JASNOVIDCE??? Případně konstatování, že v úzkých byl někdo jiný... .
A dále Tvůj třetí příspěvek, který jen slovíčkaří, ale vůbec není k tématu?

Nechci tímto říct, že Ty jsi tady jenom pro nic. Možná máš jinde spoustu užitečných příspěvků, které ostatním pomohly k vyřešení problémů.
Jenže já jsem Tvoje jiné příspěvky nečetl a tady ses v moc dobrém světle neukázal - chápeš, jak to myslím? :roll:

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#21 Příspěvek od jandu »

NO COMMENT
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#22 Příspěvek od jandu »

No na mňa takéto "oblbováky" neplatia.
Přílohy
__www.elektroworld.info_modules neježímä_Strana_1.jpg
(57.25 KiB) Staženo 384 x
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
PetrSinger
Příspěvky: 110
Registrován: 11 kvě 2008, 02:00

#23 Příspěvek od PetrSinger »

Názor nechť si každý udělá dle svého rozumu... .

Myslím si, jandu, že touto zbytečnou debatou "špiníme" vlákno.
Pokud tedy máš ještě něco na srdci, napiš mi prosím SZ.

Všem ostatním se za tohle omlouvám (slibuji, že na podobné "příspěvky" už tady nebudu reagovat) a zároveň chci opět poděkovat za pomoc s opravou pračky, která mi ušetřila dost peněz.
Mimochodem - zatím pořád pere 8-) .

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#24 Příspěvek od masar »

Názor nechť si každý udělá dle svého rozumu... .
Jandu ti nijak svými reakcemi neublížil, naopak, tvoje reakce jsou zcela neadekvátní. Ale asi ti to nemá cenu říkat. :wink:

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#25 Příspěvek od tatramacek »

že Vám stojí za to se takto zbytečně dohadovat. To nemá smysl. Neřešte to,pračka funguje k majitelově plné spokojenosti a myslím že je nemístné tu řešit takové maličkosti...

H.

#26 Příspěvek od H. »

Zdravím vlastníky AWG 879.
Náhodou jsem narazil na toto vlákno a doufám, že to aspoò nìkomu pomùže od zbyteèného výdaje.
Pøi praní pøestala napouštìt vodu. Opraváø chtìl > 3000,- Kè.
Po odkrytování jsem nenašel nic spáleného. Jelikož jsem spíše pøes elektroniku a PC, nevím o domácí technice všechno. Vzadu na bubnu nebylo nic, co bych mohl brát za spínaè hladiny vody.
Zajímalo mì, co je to nahoøe vpravo. S pomocí netu jsem zjistil, že je to tlakový spínaè (asi diferenciální; vede k nìmu zespodu hadièka).
Fouknutím jsem zjistil ucpání smìrem k bubnu ( asi pracím práškem) a bylo vymalováno!
Po proèištìní ( strunou do sekaèky ) dodnes - tj 1 rok - OK !!! A zdarma.
H.

Uživatelský avatar
tibi
Příspěvky: 390
Registrován: 14 dub 2006, 02:00

#27 Příspěvek od tibi »

na pracke ci inych zarjadeniach sa mozu vyskytovat poruchy rozneho druhu ci uz mechanicke ci elektricke alebo elektronicke. na odhalenie zavady tereba nejake tie znalosti a vysledky merania potom sa da nieco urcit....


memam rad borcou ktory si nevedia rady a zavolaju si opravara a potom mu dotoho kecaju a sprtaju a nakoniec sa hraju na gemajnerou ze oni radili opravarovi.......len potom naco volat opravara???!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od workhard »

To,že u pračky upadl buben,zjistila moje XY i jako naprostý laik :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Peterx
Příspěvky: 1
Registrován: 17 pro 2008, 01:00

#29 Příspěvek od Peterx »

Má z vás nekdo schému elektronické jednotky AWG 879.
Tak jak Vám i mne konektor úplne zuhelnatel a spálil plošný spoj. Potreboval bych schému alebo fotku plošáku abych to mohl zreparovat. Tato potvora plní vodu bez odstavení. Pri cene nové jednotky sa už oplatí aj nová pračka. Toto je šmejd.

Uživatelský avatar
luksi
Příspěvky: 32
Registrován: 23 dub 2005, 02:00

#30 Příspěvek od luksi »

Neměl by někdo ješte foto ze strany spojů.V mém případě toho vyhořelo víc.Dík Luksi

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“