Osciloskop Tektronix 2246

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#16 Příspěvek od stephunk »

S dokumentáciou, sondou, 5200kč. Ty nás chceš ASI NASRAŤ!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Samozrejme gratulujem k životnému kaufu!!

Uživatelský avatar
Woofe
Příspěvky: 120
Registrován: 31 bře 2005, 02:00
Bydliště: Czech Republic

#17 Příspěvek od Woofe »

ten obchod jsem dělal více jak před rokem...ale když se mrkneš http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid ... Categories

je tam zrovna za 160$, a cenová hladina tohoto modelu je kolem 250$, tak zase bych to nenazval jako životní kauf :wink: stačí si jen vybrat, a je to doma....

Uživatelský avatar
bxb
Příspěvky: 9
Registrován: 26 lis 2007, 01:00

#18 Příspěvek od bxb »

Este by som sa chcel spitat ci mi treba ucet na paypal alebo sa to da zaplatit aj zo slovenskej banky. Nezobrala by si banka na takyto prevod viac penazi ako by poslala ?

Uživatelský avatar
deko
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2009, 01:00

#19 Příspěvek od deko »

bxb píše:Este by som sa chcel spitat ci mi treba ucet na paypal alebo sa to da zaplatit aj zo slovenskej banky. Nezobrala by si banka na takyto prevod viac penazi ako by poslala ?
od kedy berie paypal aj slovenske karty (aspon mne v mbank berie), neoplati sa riesit nic ine...

Návštěvník

#20 Příspěvek od Návštěvník »

paypal úèet se zøídí pøes internet za 3 minuty.... napíšeš èíslo svého úètu a oni si strhnou 50kè...ve výpise bude ve zprávì pro pøíjemce kod ten zadáš do svého paypal úètu a jsi ovìøený uživatel a pøi první transakci to tu pajdu vrátí.

Pak si pøidáš platební kartu, jakou koliv ale musí umìt VISA a je hotovo. Pak se všechno odehrává pøes tu kartu, a zaplatit osciloskop v USA je stejný jako benzín na èerpaèce ve vedlejší vesnici.

U VISA platí poplatky jen ten kdo platbu pøijímá! Tak že u své banky budeš platit jen vedení karty a tu èástku pøepoètenou v kurzu v moment placení.

Uživatelský avatar
bxb
Příspěvky: 9
Registrován: 26 lis 2007, 01:00

#21 Příspěvek od bxb »

este som sa chcel spytat ako to je s koncovkou do zasuvky? je tam prepinac ktorym sa da prepinat 230/110 alebo mi treba zase zrieris trafo na 110 V

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“