Rušení telefonu

Sem patří samozřejmě i přístroje s "utrženým sluchátkem"- bezdrátové, ale vždy dále s okolním světem komunikující po vedení, a to nejen ve veřejných sítích.
Pro telefony GSM a podobné máme samostatnou sekci.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Já jsem na to taky koukal jak nahá (_!_) z roští, když jsme dostali na stoly nový tlf - a po zdvihnutí sluchátka HUÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ. Tak jsem jedno pro zajímavost kuchnul, co mu jako je - a zjistil jsem výše uvedené. Nakonec pomohl kus molitanu pár kapkami Chemoprénu vlepený do vnitřního prostoru sluchátka - CELÉHO, bez ponechání volného prostoru. Úprava zabrala asi 10 minut na 1 přístroj a během 1 víkendu jsme jakž-takž telefonovali. Reklamační technici, pozvaní předtím vedením firmy, na to koukali jak telata na nový vrata. Nakonec jsme molitanem vycpali sluchátka všech tlfnů ve firmě a byl pokoj - sice jen asi 3/4 roku, ale byl. Jenže pak se vyměnili majitelé (poněkolikáté zase) a ten nový chtěl všecko HYPERMODERN. Tak se drátovalo znovu...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Linkové telefony, faxy, tel. ústředny včetně domácích“