Nefunkèní Plazma Firestline(LG)

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Návštěvník

#16 Příspěvek od Návštěvník »

Opraveno, odešel jden kond ve zdroji, mìl nepatrný svod. Byla to pekná honièka to najít, ale bohužel je v háji obrazovka, vykresluje to až do negativu :cry:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Já bych si dovolil napsat, že kdo má na plazmu, tak má i na opraváře a nepiple se v tom. Pokud např. neuplatňuje taky pětiletou záruku, že ?

No jeden kondík to asi jen nebude, hledej dál a měř napětí :lol:

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#18 Příspěvek od kozoka »

Korejci Plazmu neumí... LG Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Uživatelský avatar
bumbo
Příspěvky: 167
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#19 Příspěvek od bumbo »

HiGhLaNdEr píše:Skontrolovat pojistky na levé a pravé desce. pokud je některá vadná tak desku vyměnit,... obvykle se vyměňujou obě desky zdrojů a případně ještě deska s řízenim. Pokud jsou všude pojistky oka tak odpojit hlavní zdroj od zbytku silových částí a měřit jestli z něho něco leze. Pokud ne tak uchopit a vyměnit hlavní zdroj. Pokud z něho něco leze a pojistky na deskách jsou ok tak jen nestihly shořet. Je třeba oměřit jestli nemá některý zdroj skrat. V záruce se u LG preventivně měnily všechny tři desky, hlavní zdroj se nechával když chodil. Teď jsem řešil jednu 107ku LG postřílené zdroje no a ty oba zdroje + deska řízení stáli asi 4 litry.
Nevím,ještě jsem plasmu neřešil,jen několik LCD.Ale nejdou ty zdrojové desky opravit?Vyměnit by je uměla i cvičená opice,pokud by je měla.Asi by oprava stála za zkoušku,než to postavit k popelnici.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“