SRAZ BASTLÍRNY - zájem?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od zdenoeddie »

Cust píše:
jandu píše:Nepočítam so svojou účasťou. Je to pre mňa okrem ďaleko s cestou aj na dlho. A v mojom veku už na to nie som. Ale duchom tam budem.
příští rok na slovenskóóó...
no neviem,za tie roky co som tuto v brne,vy cesi a moravaci mate taky strach zo slovenska kvoli ciganom.na jednej strane to chapem,ale na druhej strane mi slovaci za to nemozme ze ta haved sa usidlila pod tatrami :cry:

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#17 Příspěvek od tandel »

Můj kolega - prognostik- během dne vypočítá podle teorie pravděpodobnosti pravděpodonou účast (počet lidí na srazu), je v tom kovaný.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#18 Příspěvek od mi-ro »

jandu píše:------------druhý nebo třetí týden v červenci (teda v júli) --------------
píše Hill hneď v úvode.

Je len škoda, že som taaaaakk ďaleko.
To jsem četl ale pro mě je to životně důležitý jestli druhý nebo třetí týden a pro některé uživatele asi taky, je to doba dovolených.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od stepa »

to mi-ro: dyt EKKAR jasne pise, at do emailu hodite termin(jestli druhy, nebo treti). Ktery bude vyhovovat vice lidem, ten to asi bude...alespon tak jsem to pochopil.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#20 Příspěvek od EKKAR »

Přesně tak, proto je tam to PŘEDBĚŽNÉ datum 12.4. - jinak se to nerozhodne, jedině touto formou.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#21 Příspěvek od tandel »

Podle osvědčeného prognostika, se srazu zúčastní 37 lidí +- 40%. Ta vysoká procentuelní tolerance je tam s ohledem na termín v období dovolených.

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od durkovic »

bohužial tohoto srazu sa zučastnit nemôžem. škoda no čo už
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#23 Příspěvek od Hill »

durkovic píše:bohužial tohoto srazu sa zučastnit nemôžem. škoda no čo už
No co už: vyzkoušíme a příště zase na Slovensku. Zatím do toho jdeme tak trochu naslepo v naději, že se uvidí až pak.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#24 Příspěvek od jandu »

Žiadna škoda - usporiadať takéto podujatie chce veľkú trpezlivosť, dostatok rozhľadu a voľného času. Usporiadatelovi nezávidím - držím palce a fandím, nech to vyjde čo najlepšie, samozrejme aj s počasím.

Ale bolo by dobré pamätať na nejaké fotky.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#25 Příspěvek od EKKAR »

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!
Přestože Hill napsal do zakládajícího příspěvku tohoto vlákna termín uzávěrky předběžných přihlášek na 12.dubna a do tohoto data zbývají ještě více než 2 týdny, mám od Vás všech pouze 2, slovem DVĚ předběžné přihlášky.
Uvědomte si laskavě, že pokud se celá akce má uskutečnit, potřebujeme alespoň orientačně, +/-10% řekněme, zjistit počet účastníků. Podle toho budeme i určovat výši zálohy a případných plateb předem - nikdo pro nás neudělá nic zadarmo.

Takže pokud se i nadále nikdo další nepřihlásí, byli bychom nuceni celou (zatím pouze plánovanou) akci ODVOLAT - doufám, že nuceni nebudeme a ti, kteří o účasti uvažují, nám to na výše uvedený e-mail dají vědět. Právě proto, aby se celé setkání dalo uskutečnit nehekticky, byl vybrán tento způsob realizace - aby bylo dost času vše dohodnout a připravit. Bez Vašeho zájmu a spolupráce se to ale neobejde.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#26 Příspěvek od Hill »

Už jen dva týdny na rozhodnutí!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#27 Příspěvek od Radix »

Mělo by se na to jít jinak.
Měl by tady běžet odpočet, nejlépe stylově na digitronových hodinách, s upozorněním, že pokud se k bodu "zero" nepřihlásí dostatek účastníků, nastane konec světa.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#28 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 21:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#29 Příspěvek od Radix »

kondik píše: ???
???

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#30 Příspěvek od tandel »

Konec světa má být podle legendy až prosinci 2012 !

Mayské náboženství bylo vedeno myšlenkou periodiských stvoření a zániků světa a právě na konci některého 52-letého cyklu byl očekáván konec světa. Nejbližší toto datum je 22.12.2012 (podle jiných zdrojů neděle 23.12.2012), což je zároveň konec třináctého baktunu, tedy 1 872 000 dní od počátku jejich letopočtu, což je taky předpovězený konec světa.

http://cestuji.info/mexiko/mayove.html

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“