Objednávky z Avelmaku

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od PabloX »

Tak mi to doslo, objednal som to v nedelu a uz je to to. Som vsak prekvapeny ako to bolo zabalene, vsak posudte sami:

Vlavo je vidiet co som objednal (IO a krystal) a vpravo "pozornost" k tomu :D

Obrázek

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#17 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 18:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#18 Příspěvek od Mysteri »

Takže rýchlo odskúšaj, čo Ti poslali, aby si stihol reklamáciu :D Ale ten balík a kopu novín má na svedomí náš Super zákon o ,,Poštovej službe", podľa ktorého, keby to poslali v obálke, tak to musia poslať našim Štátnym slimákom t.j. Slovenskou Poštou a nie kuriérnou službou. Aspoň keby zamestnanci Avelmaku čítali erotickú literatúru. To by som asi aj ja po roku začal u nich niečo objenávať - aspoň odpory! :wink:
Naposledy upravil(a) Mysteri dne 10 čer 2008, 22:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#19 Příspěvek od helios »

Sranda, ako jednoducho možno riešiť likvidáciu papierového odpadu vo firme - poslať ho ako výplň balíka zákazníkovi. :lol:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od PabloX »

Najlepsia bola aj tak vzlustena krizovka co som tam mal :D
Ten IO hned neodskusam, kolko je tam zaruka?

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#21 Příspěvek od Mysteri »

Akonáhle súčiastku zaletuješ, strácaš záruku - to je tá reklamačná HLAVA XXII. naších predajcov. :roll: Preto si môžu dovoliť veselo predávať aj šmejdy :evil: A tú vylúštenú krížovku by som reklamoval :P Ešte dobre, že nepribaľujú použitý hajzlák...

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#22 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 18:55, celkem upraveno 1 x.

fero2

#23 Příspěvek od fero2 »

Narazil som na tuto cast az teraz a uplne nahodou. Ale aj napriek dlhsiemu casu neda mi nereagovat.
Moj dlhodoby poznatok: Internet a forum je ako zbran v rukach malych deti! (Ze Mysteri.)
Je zaujimave, ze niektori zakaznici ktori sa tvaria ako majstri sveta objednaju tovar 3x rocne spolu za 1000sk a dokazu vyrobit 5 problemov.
Zakaznici ktori nakupuje rocne za 100-500tis (2xtyzdenne faktura za 5-10tis., kazda Fa s 20-50 polozkami) riesia s nami problem cca 5xrocne. Ak by mali tolko a takych zavaznych problemov ako tu opisuju niektori garazovi umelci, tak u nas asi nebudu objednavat. Alebo nie? Oni si robia svoju pracu, ak maju problem, tak ho riesia a nemaju cas vypisovat nezmysly.
Balenie: Vsetky baliky podal postovych podmienok musia mat urcite minimalne rozmery! Nie je mozne poslat napr. odpor v zapalkovej krabicke. Na vyplnenie volnho priestoru v krabicke pouzivame papier ktory v tomto pokrcenom stave plni funkciu ochrany a tlmenia narazov pre napr. optiky, dialkove ovladace, alebo iny tovar. Nie je mozne aby optika lietala v prazdnej krabicke! Rovnako nie je mozne prazdne miesto vyplnit peknym, novym, rovnym papierom. Balik namiesto 0,5ks by vazil 5kg a tovar by nebol chraneny. Mesacne kupujeme papier za viac ako 1000sk. Ano, mohli by sme zakupit za par 100tis. stroj na vyrobu napr. bublinkovej folie. A ak by sme neboli tlaceni na stale nizsie ceny ND (obcas mam dojem, ze optika na DVD za 99sk a flasa kvalitneho sampanskeho zdarma, tak to bude stale vela) tak Vam budeme baliky posielat aj s cervenou stuhou. Osobne nemam rad obrovske smetiska s PET odpadom, parkoviska, okolie ciet, rieky plne takehoto svinstva. Preto budeme radsej pouzivat papier urceny na reciklaciu. Taky je nas postoj k zivotnemu prostrediu.
Mysteri:"Sú v súèastnosti totiž na 99% nespo¾ahlivé"-klames! Poprosim Ta, davaj si pozor co pises.
"Všetky BUèka objednané v tejto firme 1,5roka do zadu, mali životnos￾ max 7dní"-Klameš! Napisem par najpredavanejsich:
BU508AF PHm, plu 20023, A.117317, (predaných v roku 2007=2000ks, 2008=1830ks).
BU508AW Philips, plu 22625, A.3137426.
BU508DF SOT199 -PHI- , plu 91, A.119226, 2007=5800ks, 2008=5400ks.
BU808DFI, plu 6757, A.496100, 2007=2000ks, 2008=2700ks.
BU2508DF, plu20032, A.325675, 2007=1200ks, 2008=800ks
Bol by som rad, ak by sa ozvali zakaznici ktori kupili takmer 20.000ks uvedenych tranzistorov a napisali ci mali s nimi problem.
DAVAM VEREJNY PRISLUB, kto dostal vadne tranzistory z uvedenych poloziek za posledneho 1,5 roku, vratim mu v hotovosti 10x viac!
Mysteri: Vylustenu krizovku moze u nas ktokolvek reklamovat, ak bude vylustena nespravne a bude zakupena u nas. Bola na fakture?
Ak chces cistu, doporucujem navstivit PNS.
Nie hajzlaky nepribalujeme (aj ked niektori hajzli by si to zasluzili).
stefan31: V minulosti sme sa stavali obetami podvodu zo strany niektorych zakaznikov - dostavali sme na reklamaciu optiky ktore zjavne neboli kupovane u nas! Rovnako casto boli pripady ze zakaznik zeklamoval optiku staru ako 1 mesiac a v skutocnosti bola zakupena pred 3 rokmi. Preto ako ochranu pred niektorimi spekulantmi a nepoctivcami sme zacali davat nalepky alebo peciatky. Predpokladam, ze po namontovani optiku dokladne ocistis, tak ako to bezne robia seriozne servisy.

Chapem, ze je demokracia a kazdy moze pisat co chce, ale klamstva a ohovaranie su stale trestne!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#24 Příspěvek od rnbw »

Parkrat som u Vas objednaval nejake veci a vzdy som bol spokojny.

S tym papierom plne suhlasim. Ked nieco obcas posielam, tak tiez to vyplnim pokrcenymi starymi novinami a pod. Je predsa totalny nezmysel na takuto vec vyrabat nieco specialne a stary papier vyhadzovat.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od zdenoeddie »

fero2 píše:..........
navrhujem tu dat mail na Vas a v pripade problemu mat moznost obratit sa priamo na Vas. Mne za chvilu "konci" pobyt v CR, takze budem sa musiet zacat rozhliadat po obchodoch v SR, uz som aj trochu pozeral, a Vas som si vytipoval ako 1., takze v najblizsej dobe si nieco objednam, tak dufam ze to bude tak ako pisete. Dakujem

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#26 Příspěvek od Jancis1 »

No ja som to tu objavil až teraz. Takže ak môžem napísať svoj názor k tomuto, tak v avelmaku neobjednávam veľmi často ale s tými tranzistormi som nemal problém a celkovo som spokojný až na to že som tam kúpil 2 zlé IO. Jeden tuším za 700Sk a ten druhý za 400 a boli do TV, ale ani jeden som nereklamoval, lebo som písal aj sem do fóra či má niekto podobnú skúsenosť s IO a po dvoch telefonátoch som stratil nádej že by sa niečo vyriešilo http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... highlight= , takže by som bol rád keby prejavili troška viac ochoty, lebo nie každý je špekulant a nepoctivec.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#27 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 21:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ivan116
Příspěvky: 307
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bratislava IV

#28 Příspěvek od ivan116 »

Tak ako Kondik poznamenal že nemal problemy s EMS,ja som tiež napisal do tej "ankety" že nemam najmenšiu vyhradu voči doručovaniu EMS-kou.
Klasicka pošta to už je ine kafe,ale to radšej nezačnem ani rozoberať. :cry:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od rnbw »

Ja mam k Coloru 428 od nich BQS 324, funguje na 100%.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od otakarv »

Já většinu věcí objednávám z AVELMAK-u.Tuším jednou mi nešel IO v dálkači.Objednávám přez internet z i-shopu.Nechápu,proč chtějí zrušit zasílání kurierskou službou EMS.Do té jejich ankety jsem napsal,že jsem s jejich službou maximálně spokojen.UPS je podstatně drahší.Rád bych si přečetl ty stížnosti,neboť to nechápu.Dopoledne si objednám věci,co potřebuji,na druhý den to mám přímo u baráku od EMS.Tak kde je problém? :upset:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“