color 346

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
petani

#16 Příspěvek od petani »

Jak sem napsal inteligence 0- a už se zase ozval další dement ze slovenska :lol: :lol:

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od workhard »

To Petani:
Dej to do servisu.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#18 Příspěvek od masar »

Jak sem napsal inteligence 0- a už se zase ozval další dement ze slovenska
Právě ses připravil o dalšího fundovaného rádce. :wink:

petani

#19 Příspěvek od petani »

To :masar ,to jako myslíš koho :lol: neboj už je to opravené..jaxe øíká co si èlovìk neudìlá sám ,to nemá. :wink: byl tam bordel v napìtí to schema mi pomohlo dík.

petani

#20 Příspěvek od petani »

A TÌM FLUSTROVANÝM TEDA FUNDOVANÝM
RÁDCÙM SE OMLOUVÁM, JEJICH RADY MI BYLY MOOOC PROSPÌŠNÉ :wink: :lol: PØÍŠTÌ SE POLEPŠÍM A BUDU OPRAVOVAT BEZ SCHEMAT ..

Uživatelský avatar
BaluSK
Příspěvky: 264
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Rimavska Sobota
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od BaluSK »

petani píše:Jak sem napsal inteligence 0- a už se zase ozval další dement ze slovenska :lol: :lol:
Hlavne ze z Teba inteligencia len tak srsi :evil:

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#22 Příspěvek od Killroy »

petani píše:Vidím že inteligence některých lidí zde je hodně nízká,když se mne někdo zeptá na co je mi schema...... :roll: Vidím že tady někomu jde jenom o to mít co nejvíce příspěvků i za cenu tak velkých slátanin ...Proč bych pane kyllroy opravoval TV bez schemata 10hodin a dedukoval jaké asi napětí kde má být ,když mohu se schematem mít tv opravenou za hodinu.Když neumíte normálně poradit raději nepište.děkuji.
Ty chytřeno, tuhle telku opravím do hodiny z paměti a ještě se přitom budu škrábat jednou rukou na zadku. Nekomentuj něčí inteligenci když sám zjevně umíš ho*vno - protože jinak bys nepsal takový blbiny. Tohle není o tom kolik kdo má příspěvků, to je o tom že není vůle radit kdejakému anonymovi který si myslí že sem jednorázově přileze a každý tady padne na zadek před jeho problémem aby mu tím ušetřil nějakou stokorunu.. Tady je totiž zvykem nejen informace brát, ale také nějaké dát. U tobě podobných příležitostných loudilů informací se to však neočekává a proto ty "hodnotné" reakce. Znova opakuji tahle telka je natolik obsahově a zapojením známá že na její opravu NENÍ TŘEBA SCHÉMATU. A ty pokud na ni nestačíš, tak ji odnes někomu kdo to zvládá. A pokud si myslíš že ano, tak se tady zaregistruj a přispěj něčím hodnotným z toho co znáš. Pak tady můžeš očekávat podporu od jiných lidí kteří leccos umí a znají a které ty zatím jenom urážíš.

Killroy

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#23 Příspěvek od Maskot »

Hodnotit uroven fora stylem dement ze slovenska,nepocitaje dalsi slova,je samo o sobe svedectvim urovne autora.Kdyby byl alespon schopen napsat to cesky,i potom tu takovy prispevek nema co delat.Takove prispevky odpovidaji urovni poradny na Zive.cz.Uvadeny cviceny simpanz jiste umi i pouzit pro hledani treba Google.Pokud by autor prispevku byl na jeho urovni,jiste by pozadovane nasel a nemusel ztracet svuj drahoceny cas tady.Snad by bylo vhodne toto vlakno cele smazat.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#24 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 18:44, celkem upraveno 1 x.

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#25 Příspěvek od Pesko »

Opravám TV sa venujem už veľa rokov ale chybu "bordel v napětí" nepoznám. Učiť sa treba stále a preto by som tiež privítal, keby nás s ňou petani zoznámil.

Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 34
Registrován: 31 kvě 2007, 02:00

#26 Příspěvek od kouda »

Kondík díky,za radu s těma vychylovacíma cívkaka. Už jsem je prohodil a ok. Nic jsem nemusel doštelovávat,obraz má stejny rozměry jako dřív. Sedly tam jak prdel na hrnec:-)

Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 34
Registrován: 31 kvě 2007, 02:00

#27 Příspěvek od kouda »

Ještě bych měl dotaz k color 416.Vnitřek má stejnej jako color 436 a 437. Z ničeho nic se mi začne zesvětlovat obraz.Vypnu jí pak zapnu a je na chvilku vše ok. Po pár minutách udelá to samý.Na studenák se mi to nezdá. A záleží to taky na teplotě v místnosti. Pokud je v místnosti teplo dělá to častejc.Předem díky za radu.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#28 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 18:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#29 Příspěvek od Peterseal »

Je to tu: http://upload.ebastlirna.cz
hladaj pod : Poruchy modulu G v TV Tesla
vela stastia :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“