Automatické aktualizace

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vav
Příspěvky: 107
Registrován: 14 kvě 2006, 02:00
Bydliště: SK/MA/

#16 Příspěvek od vav »

Advanced WindowsCare 3 Beta - nova beta verzia sa zda byt este lepsia.

http://www.majorgeeks.com/download.php?det=5927

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#17 Příspěvek od Hill »

Tak jsem zatím vyzkoušel tu dvojku, je dobrá, našla poměrně dost, co tam ostatní SW pro ni nechaly, nastavila blokování proti bonzákům všeho druhu a počítadlo trochu zrychlilo, asi na polovinu se zkrátila doba startu systému. Jak moc to bude znát s programy různě náročnými na volnou paměť nebo výpočetní výkon procesoru, ještě uvidíme.
Ta trojka by mohla být lepší. Jednou se to přece musí povést, že po instalaci nové verze programu se mi nebude stýskat po té staré...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

Jo, ta dvojka je dobrá. Já to ale stejně kombinuji s ostatními čističi podle uživatele.
U toho odkazu od vava bych byl opatrnej - jsou tam zabalené viry.

Uživatelský avatar
vav
Příspěvky: 107
Registrován: 14 kvě 2006, 02:00
Bydliště: SK/MA/

#19 Příspěvek od vav »

Je to tak, vcera mi avast nehlasil ziadny problem, dnes po aktualizacii - trojan. Tu trojku z toho odkazu NIE.

Uživatelský avatar
vav
Příspěvky: 107
Registrován: 14 kvě 2006, 02:00
Bydliště: SK/MA/

#20 Příspěvek od vav »

Po aktualizacii avastu je to ok, :!:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Jenys »

vav píše:Po aktualizacii avastu je to ok, :!:
A jsi si jistý, že Avast je antivir :?:

P32 napsal:

b) odkdy je avast antivir ? Jsem myslel, źe je to jen rezidentní zdržovací vir :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#22 Příspěvek od p32 »

Jenys píše:
vav píše:Po aktualizacii avastu je to ok, :!:
A jsi si jistý, že Avast je antivir :?:

P32 napsal:

b) odkdy je avast antivir ? Jsem myslel, źe je to jen rezidentní zdržovací vir :lol:
Hezky jsi to napsal :lol: Někdo to ví hned a někdo až po aktuailzaci "antivirového" programu. To by snad měl zjistit každý antivirový program i když je už měsíc neaktualizovaný. Je vidět, že jsi opravdu znalec, skláním se až k zemi. :lol:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Jenys »

p32 píše:
Jenys píše:
vav píše:Po aktualizacii avastu je to ok, :!:
A jsi si jistý, že Avast je antivir :?:

P32 napsal:

b) odkdy je avast antivir ? Jsem myslel, źe je to jen rezidentní zdržovací vir :lol:
Hezky jsi to napsal :lol: Někdo to ví hned a někdo až po aktuailzaci "antivirového" programu. To by snad měl zjistit každý antivirový program i když je už měsíc neaktualizovaný. Je vidět, že jsi opravdu znalec, skláním se až k zemi. :lol:
Hm, děkuji za poklonu...to víš....už jsem se s Avastem kamarádil dost let, tak Já o něm nemám pochybnosti. A pokud vím, tak mě se aktualizoval několikrát za den, takže NO Problem :wink: :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Návštěvník

#24 Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem taky zkusila ten WindowsCare, výsledek, zku.vil mi zobrazení, asi zmìnil sytémovej font nebo co, prostì ve všem je jinej font než døív. Navíc se ten novej font zobrazuje jakoby rozmazanej, nedá se na to koukat :( Nevíte co s tim, kde se nastavuje ten základní font? Mám WinXP Prof. :( Teda na to je hnus, bolí z toho oèi, bééééé :(

Návštěvník

#25 Příspěvek od Návštěvník »

Už jsem to našla, zapnulo mi to Vyhlazování hran rastrových písem ClearType. Takové programy zbožòuju, na nic se nezeptají a mìní, oni ví pøece nejlíp co uživatel potøebuje :(

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#26 Příspěvek od Radix »

Advanced Windows Care jsem používal asi rok, prakticky každý den a nikdy se mně nic takového nestalo.
Teď mám linux, tak už ho nepotřebuju.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Jenys »

To: Anonymní - Fúrie.......Advanced WindowsCare jsem už použil dost krát a nemám s tím takové problémy jak píšeš, tak nevím....není problém někde mezi klávesnicí a židlí :?: :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#28 Příspěvek od p32 »

AWéčko s tím nemá nic společného. Je to jen asi desetina z podobných údržbářských programů přístupných pro laiky, ale svou práci umí. Jestliže byl někde problém v rozhodování v nastavení, tak si myslím, že to dělá cokoliv a ne jen AW. Nakonec i po kontrole pomocí AW se najdou ještě řešitelné problémy pomocí jiných "čističů".

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od Jenys »

Hezký večer přeji všem. :lol:
Po včerejším upozornění na nové Internetové viry a červy, jsem si šel vyzkoušet zda mi jdou dělat aktualizace windows XP. Hrál jsem si s tím snad čtyři hodiny na dvou discích. Windows Update mi jde automaticky jen z Intenret Exploreru, jenže na tom Update serveru mi nenaběhlo upozornění, že mám potřebu nainstalovat AktivX, bez něhož to opravdu nefunguje a nejdou aktualizace spustit. Zkoušel jsem tam dělat všelijaké instalace doplňků, aktualizací, co jsem pro IE našel, i Update agenta, nic nepomáhalo. Pak jsem to nějak zmáknul na druhém disku a provedl instalaci chybějícího SP3 balíčku a po dlouhém stahování a instalcích jsem to rozběhal. Aktualizace se nainstalovali a jde to jak má :lol:
Potom jsem se vrátil k prvnímu disku a znovu zkoušel vše možné a stále nešlo zprovoznit Update server, ani přeinstalace IE7 nepomohla, ani nic jiného. Já IE moc nepoužívám, ale některé aplikace se spouští v něm, tak jsem chtěl mít klid. No a právě tato nemožnost Update mě děsila, že tam mám asi ten vir, či co, jak včera varovali, že už napadl spousty PC pomocí chyby v IE a přes maily i bez přílohy. Pak mě napadlo zkusit obnovit nastavení IE 7 na původní.....Vivat .... :aplause: , a pak už to šlo, jak mělo :lol:

Tak se ptám ostatních, jak jste na tom vy :?: :wink: Nemá někdo také toho lotra, co se umí prý pěkně maskovat a škodit ze zálohy ve svém PC :?: :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od hafca »

Červ se má probouzet přes autorun.inf a to jde i z flešky.
Jestli ho tam náhodou někdo nemá pomůže zjistit remover od Symantecu.
http://www.dufi.net/Run/FixDownadup_Symantec.rar
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“