Jak dlouho může vysychat VN trafo z Merkura?

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

EKKAR píše:... a v potoce lahváče...
A jednoho dne nám krásně v Jeseníkách zapršelo, potok se zvedl a lahváče byly pryč. I to se stává...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#17 Příspěvek od DolfiG »

Crifodo píše: ... s manželkou (nemusí být nutně vlastní), i bez elektřiny :roll:
Krásna predstava ... (A tak na hranici pedofílie).

A pre nás, pôvodne z Považia, fľaštičku 10-ročnej slivovice/ hruškovice. A k tomu cigaretka ... (Kuš, už tri roky abstinujem s fajčením !).

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#18 Příspěvek od Mysteri »

DolfiG: A k tomu cigaretka ... (Kuš, už tri roky abstinujem s fajčením !).


Ako sa Ti to podarilo prestať? Poraď! Vydržal som bez fajčenia dva týždne, ale stále som mal problémy: Čo s rukami! :P Alebo inak. Mám zvyk po výmene súčiastky zapnúť telku a čakať, či je nejaká zmena v jej správaní. A v tomto momente si zapálim Goldenku a čakám... :P

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mysteri píše: Čo s rukami! :P
V jedné ruce držíš flašku a v druhé frťana :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#20 Příspěvek od Mysteri »

No veď áno, ale keď to máš absolvovať niekoľkokrát cez deň, tak neviem, ako by dopadli tie večerné telky, alebo lepšie povedané JA :P :P Tú Tvoju radu preto aplikujem až cca od 18:00hoďki :P To poznám....

Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#21 Příspěvek od DolfiG »

Zo mňa sa príležitostný konzument alkoholu stáva tak na oslave alebo na chate. Inak alkohol mi môže byť ukradnutý ... (Chvála Bohu ...).

Cigarety. No to je iná kapitola. Som pôvodne z dediny. Už ako 🤐, ( na slovo zas-ran sa nanominoval smajlík!), ma starší "kolegovia" trénovali pri pasení kravy. Mali potom z toho veľkú srandu ...

Čo čert nechcel, prišiel som tomu na chuť. Poctivo som do toho začal investovať tak od 17 - 18-tich, čiže najmenej 35 rokov. Pokúšal som sa vickrát prestať. Obyčajne tak na 2 týždne. Dokonca po návrate z krčnej kliniky, (bol som ako starý somár na mandliach), som nefajčil až 3/4 roka. Jeden šluk to zvrátil. No pochopil som, že jediná cesta, je trvalá abstinencia. Závislosť na nikotíne, aj zásluhou "úprav" tabaku tabakovými koncernami, je vraj tá najhnusnejšia závislosť z "bežných" drog ... A nie je to fyzická závislosť, ale psychická ...

Já konkrétne, som prestal fajčiť po návšteve "Antinikotínového centra". Dávam to zámerne do úvodzoviek, lebo mi to bolo maximálne smiešne. (Akási pikslička, dve elektródy na držanie, v jednej špaky ... Ezoterická hudba z rádimagneťáčika za 2 stovky z prvej dediny v Rakúsku hneď po veľkej nežnej ...). Asi som sa potom hanbil, alebo mi bolo ľúto tých pár stoviek. Neviem. Odvtedy som si ani nepotiahol ...

Bolo to drsné. Aj teraz mám občas chuť na cigaretu. Ešte mi nesmrdia ... Naviac som hodne pribral. Vraj po roku sa to malo znormalizovať. Modré oči ...

V rodine prestali fajčiť aj po tabletkách. (Ak bude záujem, zistím názov). Tak po týždni vám prestane chutiť cigareta ... Sú drahé, ale zdá sa, že aj to funguje. Mám pocit, že človek sa menej trápi. Ale asi len v tej prvej fáze detoxikácie ...

Sorry za to litánie ...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#22 Příspěvek od EKKAR »

Přihodím si polínko na téma kouření:
Bafal jsem taky tak nějak od těch 18-19, celou vojnu (tam byly cigarety výhra - jednak kdo nekouřil, makal furt a druhak bylo možno uplácet mazáky...) a léta následující, jen jsem se vyhýbal kouření doma - ty kecy o žloutnutí záclon mají bohužel cosi do sebe, navíc celý kvartýr chytne neopominutelný odér. Před 4 lety po vyslechnutí zprávy z rádia, že vláda opět rozhodla o navýšení spotřební daně z tabáku, takže krabička nejlevnějších cigaret zdraží z 31,- korun na 34,- (co, kuřáci, kde jsou ty časy?) jsem se (možná až nezdravě) nastolicoval a s myšlenkou : "Už ode mne neuvidíte ani vindru, kazit si svý zdraví a ještě vám za to, vy ku*vy, cpát peníze do státní kasy, abyste měli co rozfofrovávat...!" jsem způlky vytahanou krabičku Startek strčil do šuplete - a už jsem ji nevytáhnul... Mám ji tam dodnes. Chce to přesvědčit se, že JÁ OPRAVDU NECHCI ZNOVU KOUŘIT Ä NIC A NIKDO MĚ NEPŘESVĚDČÍ O OPAKU. Jinak to nemá cenu.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
DolfiG
Příspěvky: 375
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Prešporok

#23 Příspěvek od DolfiG »

EKKAR píše:Přihodím si polínko na téma kouření:
Bafal jsem taky tak nějak od těch 18-19, celou vojnu (tam byly cigarety výhra - jednak kdo nekouřil, makal furt a druhak bylo možno uplácet mazáky...) a léta následující, jen jsem se vyhýbal kouření doma - ty kecy o žloutnutí záclon mají bohužel cosi do sebe, navíc celý kvartýr chytne neopominutelný odér. Před 4 lety po vyslechnutí zprávy z rádia, že vláda opět rozhodla o navýšení spotřební daně z tabáku, takže krabička nejlevnějších cigaret zdraží z 31,- korun na 34,- (co, kuřáci, kde jsou ty časy?) jsem se (možná až nezdravě) nastolicoval a s myšlenkou : "Už ode mne neuvidíte ani vindru, kazit si svý zdraví a ještě vám za to, vy ku*vy, cpát peníze do státní kasy, abyste měli co rozfofrovávat...!" jsem způlky vytahanou krabičku Startek strčil do šuplete - a už jsem ji nevytáhnul... Mám ji tam dodnes. Chce to přesvědčit se, že JÁ OPRAVDU NECHCI ZNOVU KOUŘIT Ä NIC A NIKDO MĚ NEPŘESVĚDČÍ O OPAKU. Jinak to nemá cenu.
Absolútny súhlas. A určite ešte funguje strach z choroby ... (Stačí si zájsť trebárs na ORL kliniku).

Tak isto som doma nefajčil.

A krabičku Malboriek, ale zalepenú, som vozil v aute hodne dlho, až mi ju ukradli spolu s mobilom. (A doničili mi dvere a roztrepali okno).

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“