Fiat Punto 1,7TD

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#16 Příspěvek od rezis »

Devo70 píše:
rezis píše:Jedeeeeeee. Dekuji hlavne Kysmenovi. Nakonec to vse vyresili ciste hardwarove reseni (asi 4hodiny s vrtackou na vstrikovacim cerpadle) a je opraveno.

Jinak na Punto nedam dopustit. Nadavaji na ne jen lide co je nemeli nebo co daji par penez za vrak cekaji zazraky a pak nadavaji.
Punto je vrak. A to ho mám od nova. Slabo ťahá, ťažko štartuje, svetá slabo svietia, zlá geometria od nova......

Fiat Punto 1.2 Class, 44kW, rv.2002
To spis vypada na vadu ridici jednotky. Najdes ji mezi volantem a sedadlem. Kdyz si koupis 44kW nemuzes cekat ze to bude jezdit 200km/h. Geometrie je problem silnic Pohnula se mi jen jednou a to kdyz jsem ohnul lite kola na predni i zadni naprave :lol: Starty nikdy nebyl problem jak u benzina co vlastnim ja tak i diesla ktery je rodicu. S temi svetly mas pravdu jsou dost nestasne vyresena. Ale treba pro punto jedna jsou schvalene prave ty s H1 ato je pak o necem jinem. S puntem IIgenrace ale nemam zkusenosti.
Naposledy upravil(a) rezis dne 27 črc 2008, 11:30, celkem upraveno 1 x.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#17 Příspěvek od rezis »

xxxe píše:Nějak tady nemůžu najít v příspěvku co vlastně ti Kysmen poradil?Nestačilo natáhnout od spínačky drát na elektromagnet. cívku co je na ON OFF paliva?
Tak jak uz kysmen psal. Na cerpadle je namotovana na bezpecnostnich sroubech krabicka (imobilizer) do ktereho jdou 3 draty. +12V zem a data. A zapalovani ti sepne vlastne daty ze snimace z klicku. Tedy musis vyhodit ven sani kupu hadic, trubky ke vstrikum, ovladani cerpadla a pak odvrtat ty srouby. Zhodis tu krabici a dostanes se k ventilu. Na ten pak privedes +12V.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#18 Příspěvek od xxxe »

Tak teď už v tom mám taky jasno.Dík za info. :D

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#19 Příspěvek od kbulda »

Tak a je to.
V jednoduchosti je spolehlivost.
Řešil bych to taky tak.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od workhard »

Stupeň elektronizace v automobilovém průmyslu mě opravdu začíná děsit. Až mi doslouží moje TIPO z r 1989, tak nevím,co si pořídím,aby mě to nešikanovalo nějakými chybovými hláškami. :evil: Jak řekl klasik - elektronika je bezvadná věc,pokud funguje :opravar:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#21 Příspěvek od rnbw »

Mne v Mazde elektronika funguje 8-)

Odpovědět

Zpět na „Poradna“