Rusky osciloskop C1-81

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
shepardt
Příspěvky: 38
Registrován: 04 lis 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava

#16 Příspěvek od shepardt »

A jelikož mi zabira misto doma nevyužity,chtěl bych ho někomu nabidnout...Uvažoval jsem o ceně cca.10 000Kč

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

Uvažovat můžeš. Hodně štěstí !
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

Právě jsem přemýšlel, jak nejslušněji vyjádřit tutéž myšlenku - díky Zdendo!

2 shepardt: že nechávám pozdravovat pana primáře Chocholouška!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Skus jednu nulu ubrat...

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#20 Příspěvek od jardajar »

No nevím, snad i za 1000 se sežene vhodnější osciloskop. Leda kdyby někdo chtěl do sbírky...

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#21 Příspěvek od jandu »

Od toho ešte uvažovať môže. To predsa nebolí....
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#22 Příspěvek od jardajar »

Mimochodem... Proč není na obrazovce rovná čára, když nic není připojené?

Uživatelský avatar
shepardt
Příspěvky: 38
Registrován: 04 lis 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava

#23 Příspěvek od shepardt »

No samozdřejmně že ho nabizim do sbirky,ale rozhodně ho neprodam za tisic,jenom ty dily vevnitř maji dily o hodně višši cenu,ale nebudu to tak moc řešit zas tak moc mista mi tu nezabira abych ho prodal za cenu trafa.Všem co mi chteli pomoct a ne dělat si srandu Děkuji a uzaviram tuto diskuzi:)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ZdenekHQ »

Raději to prodej dřív, než ti přijde pokuta od čt, že jsi majitelem servisního TV osciloskopu, tudíž děláš do televizí a hned je 10.000 pokuta. Nevím, jestli je osciloskop jako protihodnota uspokojí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
shepardt
Příspěvky: 38
Registrován: 04 lis 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava

#25 Příspěvek od shepardt »

ZdenekHQ píše:Raději to prodej dřív, než ti přijde pokuta od čt, že jsi majitelem servisního TV osciloskopu, tudíž děláš do televizí a hned je 10.000 pokuta. Nevím, jestli je osciloskop jako protihodnota uspokojí.
:-D hodně vtip tyhle osciloskopy se vyřazovaly již před 20 rokama to znamena že byli zachraněny z kontejneru,osciloskopy byli odepsane z zařizeni a vlastně nepatřili nikomu

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#26 Příspěvek od jardajar »

shepardt píše:No samozdřejmně že ho nabizim do sbirky,ale rozhodně ho neprodam za tisic,jenom ty dily vevnitř maji dily o hodně višši cenu,ale nebudu to tak moc řešit zas tak moc mista mi tu nezabira abych ho prodal za cenu trafa.Všem co mi chteli pomoct a ne dělat si srandu Děkuji a uzaviram tuto diskuzi:)
Můžu se zeptat, které díly myslíš? Jsou v tom díly téměř jako v každém jiném osciloskopu které se prodávají za 1000, to by se pak neprodávaly tak lacino přece.

Uživatelský avatar
shepardt
Příspěvky: 38
Registrován: 04 lis 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava

#27 Příspěvek od shepardt »

jardajar píše:
shepardt píše:No samozdřejmně že ho nabizim do sbirky,ale rozhodně ho neprodam za tisic,jenom ty dily vevnitř maji dily o hodně višši cenu,ale nebudu to tak moc řešit zas tak moc mista mi tu nezabira abych ho prodal za cenu trafa.Všem co mi chteli pomoct a ne dělat si srandu Děkuji a uzaviram tuto diskuzi:)
Můžu se zeptat, které díly myslíš? Jsou v tom díly téměř jako v každém jiném osciloskopu které se prodávají za 1000, to by se pak neprodávaly tak lacino přece.
Schvalně jestli seženete takovouhle obrazovku...jenom ta o sobě ma višši cenu než tisic korun,trafo taky něco takoveho podobneho,navic ma desku zlacenych integrovanych logickych obvodu a čitaču...nevim kde ste vyděli že se ociloskopy prodavali za 1000kč (možna nějaky křižik z roku jedna dva nebo nějaky šrot co zrobi zteži zvladnou sinusovku) did na aukru se prodavaji obyčejne Teslacke osciloskopy a za 3000kč,nedavno jsem viděl taky rusky osciloskop ale normalni třeba do dilny a prodal se za 4500kč....

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#28 Příspěvek od jardajar »

Za 1000 jsem minulý rok viděl rusáka v Holicích, na Aukru jsou ceny často nadsazené, ale tam ho asi prodáš nejlíp.

Uživatelský avatar
Filda
Příspěvky: 703
Registrován: 20 dub 2006, 02:00

#29 Příspěvek od Filda »

No do pi*e 10 000 ......... to jsem se hodně pobavil ..... za to jsem koupil mého tektronixe 466 a ty chceš prdávat takovou šumku :roll: .
Kam ten svět spěje ..... lidi chtějí jen vydělat na každém kousku šrotu.
Myslím že cena bude tak 1000. Nesmíš se dívat podle toho co je ve vnitř, ale co to umí. Taky si uvědom že je to nějaký ten rok staré 20-30? Takže to co je věvnitř má něco za sebou a nemůžeš to porovnávat s novýma věcma.

Na aukru prodáš draho i rezavý hřebík.
Naposledy upravil(a) Filda dne 25 srp 2008, 19:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od jef111 »

Já tenhle osciloskop znám, měl jsem jej doma.
Synchronizuje jako každý jiný ruský osciloskop (žádná sláva ale funguje to), obrazovka - vcelku solidní jas, ostření průměrné. Vertikál 25MHz, na některých rozsazích (tuším vyšší citlivost) 20MHz.
Průměrný osciloskop ale na běžnou práci stačí.
Prodal jsem jej za 1500 a za 2200 koupil o třídu lepší :wink:

P.S. Pokud jsi to zachránil ze šrotu tak za to nemůžeš chtít majlant, zvlášť když nám to tu řekneš...
Z těch ruských součástek uvnitř má hodnotu ta obrazovka, chladič a snad přepínače. Ani rozebrané bys to za víc jak cca těch 1500 neprodal...
Takže prodávej, budu Ti držet palce.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“