64 členů online

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

Teď je ještě otázka, jestli je Marie Divoká ochotna s někým z Bastlírny počít ? :lol:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

No zmiňovala se tady o nějakém "svém starém" - tak asi ne... Teda pokud "jají starej" není zrovna třeba Killroy - a netutlá to před náma, co vy tam pod Šumavou, z Pilsena, co to tam pečete...?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#18 Příspěvek od Killroy »

EKKAR píše:Teda pokud "její starej" není zrovna třeba Killroy - a netutlá to před náma, co vy tam pod Šumavou, z Pilsena, co to tam pečete...?
No to zrovna nejsem (škoda), ale na Zpču to znám dobře a v Liticích samozřejmě také. To ani naše divoženka neví kolik nocí jsem tam probděl na přehradě - možná zrovna u nich pod zahradou a sám. Měl bych se nad sebou hluboce zamyslet...

Killroy

Marie Fùrie

#19 Příspěvek od Marie Fùrie »

EKKAR píše:No zmiòovala se tady o nìjakém "svém starém" - tak asi ne... Teda pokud "jají starej" není zrovna tøeba Killroy - a netutlá to pøed náma, co vy tam pod Šumavou, z Pilsena, co to tam peèete...?
V troubì je akorát pár motherboardù èekajících na oèesání :) A nic proti Killroyovi, ale mùj starej je hezèí a hlavnì mladej :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#20 Příspěvek od EKKAR »

Chudák mladej "starej" - buchtu si bude muset se(u)hnat někde jinde... :lol: :lol: :lol:

Nebo snad sladký nerad...?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Marie Fùrie

#21 Příspěvek od Marie Fùrie »

Ještì že sem nechodí, byste mi ho tu zkazili, staèí jak kazíte mì.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#22 Příspěvek od Killroy »

Marie Fůrie píše:A nic proti Killroyovi, ale můj starej je hezčí a hlavně mladej :lol:
Asi máš pravdu děvče, ale krása a mládí je dost pomíjivá věc a věř že tě časem ohodnotí někdo úplně stejně. A potom tě zbyde akorát to další co přes krásu nebylo vidět - ale zase to bývá to cenější... :D

Killroy

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

Marie Fůrie píše:Ještě že sem nechodí, byste mi ho tu zkazili, stačí jak kazíte mě.
Může Tě utěšovat (a Tvého mladého "starého" taky), naše milá Maruš, že zkaženýho už se nic dalšího nechytá... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Marie Fùrie

#24 Příspěvek od Marie Fùrie »

EKKAR píše:
Marie Fùrie píše:Ještì že sem nechodí, byste mi ho tu zkazili, staèí jak kazíte mì.
Mùže Tì utìšovat (a Tvého mladého "starého" taky), naše milá Maruš, že zkaženýho už se nic dalšího nechytá... :lol: :lol: :lol:
Nojo srandièky, ale jen se podívejte jakou zbìsilou fùrii jste ze mì udìlali a taková jsem byla hodná a slušná :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#25 Příspěvek od EKKAR »

Nám ho sem přiveď, my už ho poučíme, jak se má zacházet s Fůrií... :lol: :lol: :lol:
Může se regnout jako Matrin Fůroň (nebo by bylo lepší Fůrius???) :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Marie Fùrie

#26 Příspěvek od Marie Fùrie »

EKKAR píše:Nám ho sem pøiveï, my už ho pouèíme, jak se má zacházet s Fùrií... :lol: :lol: :lol:
Copa, podìlíš se o zkušenosti z domova? :wink: :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#27 Příspěvek od EKKAR »

Taky. A nejen já... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#28 Příspěvek od Cust »

kdo mi to tu zaneřádíl super vlákno takovými nízkými kecy, ha?
:twisted:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od stepa »

Cust píše:kdo mi to tu zaneřádíl super vlákno takovými nízkými kecy, ha?
:twisted:
Jako bys ty nikomu vlakno nezas*al(a ze nebylo jenom jedno) :lol: :lol: :lol:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#30 Příspěvek od Cust »

:P

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“