Poznámkový papír

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Prevadzkovat firemne veci na vselijakych takychto "sluzbach zadarmo" (freemail, freehosting, Google Docs, ICQ, Skype, ...) je totalny nezmysel a amaterizmus hrubeho zrna.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#17 Příspěvek od Hejnicek »

Jo, dik za pouceni... Na jednoduchy nedulezity veci kdo ma kdy dovolenou nebo sluzebni cestu aby ostatni byli v obraze to uplne staci. Abych tam vystavoval obchodni smlouvy nebo stav uctu tu nikdo netvrdi. To bych fakt musel byt magor.

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#18 Příspěvek od Milan121 »

to rnbw
přečti si řádně mé nároky hned na začátku,tenhle googldokument ho naplňuje stoprocentně.Na ty různé poznámky je to výborné,navíc jsme s tím začali s kolegyní komunikovat.Je to hned při ruce.Jen mám občas obavu že mi to ta ženská smaže.ALe zase by to nebyla až tak velká ztráta.Proto jsem se ptal zda by tam nešla udělat automatická záloha.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“