Opticum 7500CW

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lucifer007
Příspěvky: 3
Registrován: 11 čer 2007, 02:00

#16 Příspěvek od lucifer007 »

Tak mi teda konečně někdo zdělte, jaká značka je ta stoprocentně správná a kvalitní, která vlasně nikdy neodejde, protože to není ten levný šmejd ? Já si myslím, že taková značka stejně neexistuje. Ale budu rád, když mi něco doporučíte. Díky

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#17 Příspěvek od RadekB »

lucifer007 píše:Tak taková odpověď mi na nic není. Je pravda, že ještě záruka chvíli je. Ale já zatím žádný problémy nemám. Jen chci být připravený až to lehne. Tak ještě jednou prosím o hodnoty těch elytů. A odpovědi typu měl jsi si koupit něco lepšího si prosím nechte pro někoho, kdo o to bude stát. Děkuji
Boze muj a co chces ?
Jsou tam bezne hodnoty, 100uF, 50uF, 470uF, 1mF, napeti nevim, pocty nevim, protoze k temto rec. nikdy zadna dokumnetace nebyla a kondy techto hodnot ma kazdy servis skladem.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#18 Příspěvek od RadekB »

lucifer007 píše:Tak mi teda konečně někdo zdělte, jaká značka je ta stoprocentně správná a kvalitní, která vlasně nikdy neodejde, protože to není ten levný šmejd ? Já si myslím, že taková značka stejně neexistuje. Ale budu rád, když mi něco doporučíte. Díky
Humax CrOne, Technisat DigitS2, Koscom SDx5050, Topfield nektere modely, Homecast nektere modely.
Nekde o to ze nikdy neodejde, to dneska proste neni, ale kdyz u nektere znacky je poruchovost po urcite dobe na hranici 50procent a jedna se vzdy o tutez zavadu, tak to snad neni normalni.
Ale jde o to, ze kazdy chcete nakupovat levne a ne kvalitne. O tom to je a vyrobci se prizpusobuji, podavaci taktez.

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#19 Příspěvek od soucek »

xxxe píše:Dej komplet všechny kondy ve zdroji.Všem temhle sračkám odejdou za krátkou dobu a stačí když to jen leží ve skladě.Hlavně to osaď kvalitníma.Pak napiš jak to dopadlo.
Tak mně bohužel výměna všech elytů ve zdroji nepomohla. Přijímač se občas sekne a musí se vypnout ze síťové zásuvky. Všiml jsem si, že je tam FW KAMA6793S252CNn. Je asi dost starý, protoře neumí dobře česky EPG. Kde sehnat novější, to se mi nepodařilo, nebo ho předělat na AF6318CW ? Nevím ale jistě, jestli by to šlo, nechci žádné EMU, hlavně aby chodily korektní zápisy na kartu GITAL.

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#20 Příspěvek od soucek »

Tak vyřešeno. Nahrál jsem novější soft a je to vše OK.

Uživatelský avatar
sebek3141
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2009, 01:00

#21 Příspěvek od sebek3141 »

soucek píše:Tak vyřešeno. Nahrál jsem novější soft a je to vše OK.
Můžeš mi napsat, jakou verzi jsi tam dostal?? Díky

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#22 Příspěvek od soucek »

sebek3141 píše:
soucek píše:Tak vyřešeno. Nahrál jsem novější soft a je to vše OK.
Můžeš mi napsat, jakou verzi jsi tam dostal?? Díky
S252CN_KAM_A6796_20071116_AUCPCn

Uživatelský avatar
sebek3141
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2009, 01:00

#23 Příspěvek od sebek3141 »

soucek píše:
sebek3141 píše:
soucek píše:Tak vyřešeno. Nahrál jsem novější soft a je to vše OK.
Můžeš mi napsat, jakou verzi jsi tam dostal?? Díky
S252CN_KAM_A6796_20071116_AUCPCn
Díky, napsal jsem ti SZ, můžeš se na to prosím podívat??

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “