Prokluzující řemínky u mechanik magnetofonů

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Jenys »

pavko3 píše:Možná by vám mohlo pomoci poštovné menší než 40,00k.
http://lhotsky-elektro.kabel1.cz/index. ... &Itemid=16
Tak tohle nemá chybu, velmi děkuji, hned jsem si ten odkaz dal do oblíbených :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Vřele doporučuji všem :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#17 Příspěvek od Killroy »

To že musí člověk zaplatit stovku poštovného za jeden řemínek nebo dva kondy je holt úděl těch co tu kusovku jednorázově potřebují. A ti co chtějí bastlit a nedrží si průběžně šuplíkovou zásobu toho co běžně používají, tak ti to mají mít za trest když jsou potom nuceni objednávat tak že se jim to prodražuje. Protože pořád platí že když chci něco dělat, tak musím mít z čeho a ne pro každý odpor nebo kond běžet jak je tady dost obvyklé. Jak se říká, správný žid má mít plný krám... :D

Jinak Nedis Kerr před nedávnem dělal velký výprodej všeho možného a byly tam i všelijaké řemínky různých průměrů a průřezů za pár korun. Někteří se pěkně napakovali, jiný váhali (anebo se to možná ani nedozvěděli)

Killroy

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od workhard »

Někdy se dá,když je místo a není jiný řemínek,přidělat napínací rolnička :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Jenys »

Killroy píše:To že musí člověk zaplatit stovku poštovného za jeden řemínek nebo dva kondy je holt úděl těch co tu kusovku jednorázově potřebují. A ti co chtějí bastlit a nedrží si průběžně šuplíkovou zásobu toho co běžně používají, tak ti to mají mít za trest když jsou potom nuceni objednávat tak že se jim to prodražuje. Protože pořád platí že když chci něco dělat, tak musím mít z čeho a ne pro každý odpor nebo kond běžet jak je tady dost obvyklé. Jak se říká, správný žid má mít plný krám... :D

Jinak Nedis Kerr před nedávnem dělal velký výprodej všeho možného a byly tam i všelijaké řemínky různých průměrů a průřezů za pár korun. Někteří se pěkně napakovali, jiný váhali (anebo se to možná ani nedozvěděli)

Killroy
Spíš se to nedozvěděli :( já to třeba nevěděl. Jo já holt nejsem servisman, tak něco opravuji pokud je to potřeba, živit bych se s tím nechtěl, to bych to musel dělat a já jak musím...... tak to hrozně nerad :lol:
Jo když můžu něco dělat, pro potěšení, to je jiná káva :wink:

Mám rád volnost :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Jenys »

workhard píše:Někdy se dá,když je místo a není jiný řemínek,přidělat napínací rolnička :wink:
Také řešení :wink: :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#21 Příspěvek od Killroy »

Jenys mimo jiné píše:Spíš se to nedozvěděli :( já to třeba nevěděl...
Já to taky nevěděl a dozveděl jsem se to až od jiných - když už bylo skoro vymeteno..

Killroy

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Jenys »

Killroy píše:
Jenys mimo jiné píše:Spíš se to nedozvěděli :( já to třeba nevěděl...
Já to taky nevěděl a dozveděl jsem se to až od jiných - když už bylo skoro vymeteno..

Killroy
Jo, holt jsme nebyly ve správnou dobu, na správném místě :D Já nemám nic :cry:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#23 Příspěvek od konosuke »

Hifista píše:S těmi řemínky začíná aspoň tady na ostravsku velké trápení.


stává se že pasujou řemínky náhrady ze zcela konstrukčně odlišných aparátů, průřez není tolik kritický, jenom délka v mírně napnutém stavu. tak příkladem, do gramce pioneer jsem znásilnil plochý hnací řemen z vraku videa GoldStar co leželo v kontejneru na sídlišti. a ono to jakž-takž hraje...udělej si doma sám ! my dříve narození to známe - z let centrálně plánovaného hospodářství když se plán plnil na 125% a v obchodech nebylo nic ...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#24 Příspěvek od SIDTIM »

Při servisní činnosti se skutečně za roky nashromáždí spousta gumiček, a pak stačí jen sáhnout a vyzkoušet.
Malá gumka může mít neblahý vliv na rychlost, protože příliš zatěžuje motor a převody. A kyanoakrylátem lepená moc dlouho nevydrží-lepené místo je tvrdé a křehké. Tedy, pokud se nepoužije flexibilní kyanoakrylát. Ale ten u pokladny v sámošce většinou nemají.
Opotřebená gumka má většinou dvě fáze:
1. zatuhlá, zatvrdlá - zde funguje Hillův návod
2. "žvejkačka" - na natažení není nutná žádná velká síla, pak se jen velmi pomaaaaalu vrací na skoro původní tvar -VYHODIT!
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jenys píše:
pavko3 píše:Možná by vám mohlo pomoci poštovné menší než 40,00k.
http://lhotsky-elektro.kabel1.cz/index. ... &Itemid=16
Tak tohle nemá chybu, velmi děkuji, hned jsem si ten odkaz dal do oblíbených :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Vřele doporučuji všem :wink:
To by mě zajímalo, jak to dělají s tím poštovným, když ti zloději pošťáci chtějí i za malou dobírku kolem 70Kč ? To dávají všem na fakturu ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
pavko3
Příspěvky: 91
Registrován: 31 srp 2007, 02:00
Bydliště: Čáslavsko

#26 Příspěvek od pavko3 »

2 ZdenekHQ
Posílají to doporučeně s poštovní poukázkou a věří, že jim to každý bastlíř čestně pošle.
Naposledy upravil(a) pavko3 dne 01 lis 2008, 00:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Jenys »

ZdenekHQ píše:
Jenys píše:
pavko3 píše:Možná by vám mohlo pomoci poštovné menší než 40,00k.
http://lhotsky-elektro.kabel1.cz/index. ... &Itemid=16
Tak tohle nemá chybu, velmi děkuji, hned jsem si ten odkaz dal do oblíbených :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Vřele doporučuji všem :wink:
To by mě zajímalo, jak to dělají s tím poštovným, když ti zloději pošťáci chtějí i za malou dobírku kolem 70Kč ? To dávají všem na fakturu ?
No uvidíme, včera jsem si ty řemínky objednal, takže až to přijde dám vědět, jak to dělají. :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#28 Příspěvek od ACDC »

Zdravím, já u Lhotského objednávám už asi pět let, a poštovné se od té doby nezměnilo.

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#29 Příspěvek od SMITH »

ACDC píše:Zdravím, já u Lhotského objednávám už asi pìt let, a poštovné se od té doby nezmìnilo.
A ako to teda platíš ?
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Jenys »

SMITH píše:
ACDC píše:Zdravím, já u Lhotského objednávám už asi pět let, a poštovné se od té doby nezměnilo.
A ako to teda platíš ?
Kdybych dneska díky rodinným povinnostem nemusel přijít pozdě domů, tak jsem to už mohl vědět, jak se to platí, už mi to přišlo, ale nebyl jsem doma a na poštu jsem to už nestíhal, takže zítra. Mám pocit, že se to dělá bankovním převodem a pak to je opravdu levnější, to můžu udělat i doma. Šak zítra uvidíme :lol: :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“