Zdroj XP 400

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Kaca »

Dík ! No až budu něco vědět, tak se ozvu.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#17 Příspěvek od jandu »

Jindra píše:Jestli se nepletu ten 7500B by měl být klasika TL 494..

Jindra :wink:
Tak jest.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Kaca »

Tak. A teť jsem naměřil vadný ten DFF2N60. dále jeden D13009K, dále odpor asi R4 ( nečitelné ) vedoucí na elektrodu G fetu potom další odpor vedoucí z elektrody S fetu na opt. , dále odpor R9 asi 1 ohm, přivádějící napájení na FET. Pak jsem narazil na tu součástku BB304 kterou ani nevím jak měřit protože nevím co to je. Výrobce této součástky je možná TFK. A už toho začínám mít dost. Když nahradím ten FET tím 2SK2545 tak dobře ale ty D13009K když nahradím těmi MJE13009 tak potřebuju dva se stejnou betou a ty já nemám. Ty odpory se pokusím rozluštit podle zbylého značení a podle jiných plánků od Andrey jestli tam tedy něco podobného najdu. A to nevím jestli to nebouchne znova. No ale jestli ano tak s ním končím.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Dufam, ze novy zdroj mas kupeny (Fortron a pod.).

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Kaca »

No to ještě ne ale tak trochu s tím už počítám.

Asi začnu shánět jen tak už pro srandu nějaký poškozený na náhradní díly a taky abych zjistil hodnoty těch odporů, pokud by tam byla jiná závada tak i pro některé součástky.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“