Rebricek suplikovych zasob

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
zdenoeddie666

#16 Příspěvek od zdenoeddie666 »

stepa píše:Ty mas asi hodne casu, kdyz to mas takhle vsechno v seznamu :lol: na PC ...u nekterych to bohuzel neni realne (viz ja).
ani nie, len este pred rokmi som si uvedomil, ze ked to budem priebezne robit ako sa mi to bude postupne rozsirovat tak vsetko budem stihat, ale ak to necham nakopit nakopu tak nemam sancu, keby som mal teraz vsetko pocitat a zapisovat tak asi zblbnem :)

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?

Jinak skladování zásob už v době rychlých kamionů nefrčí, dnes je v módě produkce ve stylu just in time. :twisted:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od zdenoeddie »

Crifodo píše:Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?

Jinak skladování zásob už v době rychlých kamionů nefrčí, dnes je v módě produkce ve stylu just in time. :twisted:
pravidelne slivovicu, ak je moznost pravu domacu/moravsku

nj som staromodny, ale aj ta stara moda je na nieco dobra, ak si niekto nieco zmysli v sobotu vecer ze mu treba..................

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

Crifodo píše:Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?
V jiné disciplíně bys bodovat nedokázal? :roll: :twisted:

zdenoeddie666

#20 Příspěvek od zdenoeddie666 »

este som zabudol ze pred polhodinou som si doniesol dalsiu nejake tisicku tranzistorov :lol: Asi uz z toho zlbnem :lol:

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#21 Příspěvek od jandu »

bu2520 píše:ale zase když vidím dílnu, hned si udělám lepší obrázek o tom komu patří a lépe odhadnu jestli je praktik, nebo spíš teoretik což u příra těžko poznám, nebo ty to umíš Andreo? :-)
Ale "prdlajs" - prepáčte ten terminus-technikus - to vôbec o tom nevypovedá. Ja sem síce fotky nedám /od nasťahovania sa do vlastného RD som trikrát menil miesto a "konšteláciu", teraz idem robiť štvrtú. Dedil som starý rozmerný písací stôl, taký cca 2x3m a idem terajší vymeniť/, ale ak si "univerzálny" a naraz sa mi zomelie viac prípadov na opravu, tak mám stôl zaprataný až-až. Okrem toho poličky sa mi prehýbajú od opravených PC zdrojov a pod stolom sú tie "problémové" ktoré síce idú, ale nie správne.

To zdenoeddie: koho máš v civilnej ochrane? /tie krabičky na kondy/.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#22 Příspěvek od Crifodo »

Andrea píše:
Crifodo píše:Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?
V jiné disciplíně bys bodovat nedokázal? :roll: :twisted:
Kdo říká, ty vopice, že chci v nějaké disciplíně bodovat? :twisted:
Byla to jen reakce na to, že za chvíli bude z bastlírny reality šou :twisted:

zdenoeddie666

#23 Příspěvek od zdenoeddie666 »

jandu píše: To zdenoeddie: koho máš v civilnej ochrane? /tie krabièky na kondy/.
ale nikoho, tie krabicky su este zo strednej, este ich mam raz tolko ale v inej krabici kde mam zase ine suciastky, to som oluskal jedneho profesora, najprv nechcel dat, tak mi dal 2, a potom tyzden chybal tak som mu to vybrakoval, som myslel ze dostanem zdrba, ale nic sa nedialo tak krabicky uz su asi 7 rokov moje :lol:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#24 Příspěvek od bu2520 »

jandu píše:
bu2520 píše:ale zase když vidím dílnu, hned si udělám lepší obrázek o tom komu patří a lépe odhadnu jestli je praktik, nebo spíš teoretik což u příra těžko poznám, nebo ty to umíš Andreo? :-)
Ale "prdlajs" - prepáčte ten terminus-technikus - to vôbec o tom nevypovedá. Ja sem síce fotky nedám /od nasťahovania sa do vlastného RD som trikrát menil miesto a "konšteláciu", teraz idem robiť štvrtú. Dedil som starý rozmerný písací stôl, taký cca 2x3m a idem terajší vymeniť/, ale ak si "univerzálny" a naraz sa mi zomelie viac prípadov na opravu, tak mám stôl zaprataný až-až. Okrem toho poličky sa mi prehýbajú od opravených PC zdrojov a pod stolom sú tie "problémové" ktoré síce idú, ale nie správne.
/.
já nevím ale z vlastní zkušenosti jsem zažil u několika lidí že měli dílnu naklizenou a taky v ní nic moc nedělali sem tam vyměnili šňůru nebo půl roku stavěli zesilovač s nějakým TDAčkem a to byla jejich praxem kdežto u praktiků je bordel jak na kolečkách, proto že nemají čas neustále sešroubovávat přístroje , na které jim zrovna chybí součástky, nebo inspirace a ještě je úplně nechtějí shodit ze stolu. Ale to je jen moje pozorování, třeba jsou i mezi námi ti co přes neustálé vrtání se v elektronice mají pracoviště jak klícku a takovou dílnu bych rád viděl ,abych si vzal mustr a nápady jak na to

zdenoeddie666

#25 Příspěvek od zdenoeddie666 »

bu2520 píše: já nevím ale z vlastní zkušenosti jsem zažil u nìkolika lidí že mìli dílnu naklizenou a taky v ní nic moc nedìlali sem tam vymìnili šòùru nebo pùl roku stavìli zesilovaè s nìjakým TDAèkem a to byla jejich praxem kdežto u praktikù je bordel jak na koleèkách, proto že nemají èas neustále sešroubovávat pøístroje , na které jim zrovna chybí souèástky, nebo inspirace a ještì je úplnì nechtìjí shodit ze stolu. Ale to je jen moje pozorování, tøeba jsou i mezi námi ti co pøes neustálé vrtání se v elektronice mají pracovištì jak klícku a takovou dílnu bych rád vidìl ,abych si vzal mustr a nápady jak na to
tak s tym musim len a len suhlasit, ja nemam cas upratat - skola, frajerka, brigada, praca kolo domu atd, co Vam budem hovorit no, ale uz ide zima tak by sa to malo zlepsit, ale az niekedy vo februari, kedze za chvilu su pisomky/skusky takze zase casu nebude.
K tym rozrobenym veciam, sam mam niekolko rozrobenych projektov, na ktorych treba nieco doladit (vid moj zdroj na skusanie elektroniek), alebo nieco mi tam chyba (napr. rieseny ekvalizer s elektronkami, pokial nebudem mat na com aspon zakladne vyselektovat elektronky, nemozem s tym robit nic), a potom nejake veci na opravu.
Ja ale hovorim, ze ten kto ma bordel a sa v nom vyzna, tak urcite uz len nieco tam robi, ten kto ma poriadok, tak mozno ide do tej dielne maximalne cez den otvorit okno, popripade zatopit/pustit radiator.
Raz som v nejakom casopise cital, ze zenske maju viacej zaujem o chlapov, ku ktorym ked pridu a vidia na stole napr. srubovak, tak si hned myslia ze je chlapec sikovny, maju o neho zaujem, ako o takeho ktory ma vzorne upratane a nic nerobi, andrea by sa mala k tomu vyjadrit :lol:

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#26 Příspěvek od jandu »

S tou úvahou samozrejme súhlasím. To ale chce ten stav vidieť v "prirodzenom" stave, nie na naaranžovanej fotke. Inak samozrejme máš pravdu - aj naaranžovaná fotka sa dá od prirodzenej rozpoznať. A mnohokrát stačí jedna veta ...... aby s kým máš česť. A to aj bez fotky.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#27 Příspěvek od Andrea »

zdenoeddie666 píše:Raz som v nejakom casopise cital, ze zenske maju viacej zaujem o chlapov, ku ktorym ked pridu a vidia na stole napr. srubovak, tak si hned myslia ze je chlapec sikovny, maju o neho zaujem, ako o takeho ktory ma vzorne upratane a nic nerobi, andrea by sa mala k tomu vyjadrit :lol:
Co šroubovák, ale když na tom stole má nějaké ty inteligentní švábíky, wau a klidně jen naaranžované, ani jim nemusí rozumět, já už si s nima poradím i bez něj :lol: :lol:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od zdenoeddie »

Andrea píše:
zdenoeddie666 píše:Raz som v nejakom casopise cital, ze zenske maju viacej zaujem o chlapov, ku ktorym ked pridu a vidia na stole napr. srubovak, tak si hned myslia ze je chlapec sikovny, maju o neho zaujem, ako o takeho ktory ma vzorne upratane a nic nerobi, andrea by sa mala k tomu vyjadrit :lol:
Co šroubovák, ale když na tom stole má nějaké ty inteligentní švábíky, wau a klidně jen naaranžované, ani jim nemusí rozumět, já už si s nima poradím i bez něj :lol: :lol:
intelignetni svabik? myslis cip na platobnej karte? :lol: S tou si isto vacsina zien poradi bez nasej (chlapskej) pomoci :lol:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od rnbw »

U mna je takmer vzdy na stole nieco rozobrate, na zemi ulozene veci cakajuce na opravu alebo opravene. Plus vselijake rozobrate veci, ktore cakaju na nejaku suciastku alebo (moju) ochotu to dokoncit :) Ale raz za cas prijde moment, ked dam nieco na stol a nemam tam dost miesta - vtedy to upracem tak, ze potom tyzden tie veci hladam :D

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#30 Příspěvek od jandu »

rnbw píše:U mna je takmer vzdy na stole nieco rozobrate, na zemi ulozene veci cakajuce na opravu alebo opravene. Plus vselijake rozobrate veci, ktore cakaju na nejaku suciastku alebo (moju) ochotu to dokoncit :) Ale raz za cas prijde moment, ked dam nieco na stol a nemam tam dost miesta - vtedy to upracem tak, ze potom tyzden tie veci hladam :D
Presne tak.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“