Wifi a přístup na střechu objektu

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Killroy »

Radku nedopadlo to zatím nijak. Zamkl jsem přístup na střechu objektu a jako předseda samosprávy jsem celou záležitost předal k vyřešení našemu SBD. Co se týče zadavatelů - těch sousedů co si to objednali, tak věc se má takto: oni už to připojení měli z dřívějška a jeden z nich měl pojítko pro tři účastníky na balkóně (je nejvýš). Ale nebyli spokojení s rychlostí připojení a provozovatel na základě jejich stížnosti tedy posílil. Aby ale docílil kýženého, namontoval zařízení až na střechu s tím že tam je lepší viditelnost. Ale nikoho se neptal a ani nechtěl nic doplatit. Takže všichni zúčastnění zase mlčí protože je to nic nestálo a jediný potížista jsem já. To že je to prasečina je jim celkem jedno a moje výhrady k provedení a možným následkům je moc nezajímají. Já jsem je upozornil že na střechu se v případě opravy nikdo nedostane, SBD to má v řešení a já čekám na jeho postoj. Víc mi nezajímá a kašlu na 🤐..

Killroy

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#17 Příspěvek od RadekB »

Udelal jsi to spravne. Kvalitni instalace seda udelat. Ale neco to stoji.

Dneska jsme delali rekonstrukci STA na bytovce, ovislinky jsem ze skrine STA odmontoval, anteny ze stozaru sundal, koaxy a UTPcka z uzemnovacich lan oddelal a vsechno to dal do krabice, predal spolu s hotovou STA, predavacim protokolem a revizni spravou predsedovi samospravy.

Moje prekvapeni bylo, kdyz me nakonec rekl ze je rad ze je to pryc a jeste nas poprosil o zamceni strechy (zamek si pry mame douctovat :) ) a ze prej pokud bude nekdo mit nejaky pripominky, posle ho nekam ...

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“