Hansol H550

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#16 Příspěvek od gino »

Monitor som uz vrátil, neni cas ani chut. Mozno nabuduce.

Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#17 Příspěvek od breta1 »

Jindra píše:Srnky tuší, ale neřeknou musíš sám. Tak ledka stále bliká to není normalní stav. Kontrola zdroje doporučuji, srnky můžou jen navést zbytek je na tobě jak to vyhodnotíš. Zdroj naběhne(monitor) a vypnese a dokole td. třeba kontrola napětí je stabilní to znamémá nejsou tám žádné zákmity. Je třeba zjistit kde je chyba, podsvícení fuguje i bez panelu jen samotné trubice...:idea: Ledka musí být rozsvicená na provoz pak invertor ví že má svítit...

Jindra :wink:
Jindro, priznam se, ze jsem z toho nepochopil vubec nic a dokonce jsem dnes vubec nic nepil. Srnkam nosim v zime chleba do lesa, aby nemely hlad.

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 262
Registrován: 25 bře 2004, 01:00
Bydliště: Most

#18 Příspěvek od Jindra »

gino píše:Monitor bol pripojený k PC, na pol sekundy ukáže Windows a zase bliká SOS.
Odpojený - to isté.
Invertor som meral, napätia v norme 11,84 a 4,98V. Na doske s procesorom takisto napätia OK. 3,3 V na CPU OK.
Ani srnky netušia preèo to blbne.
Srnky za nic nemùžou snažil jsem se pomoc je jasné, že jsem to asi blbì napsal byl to spíš náznak kde nìco zmìøit. Chcete aspon datasheet o IO a trochu vìdìt o jeho funci. Nìkdy staèí jen nakopnout a èlovìku svitne.Vúbec nejsem žádný borec myslím že tady jsou nìkteøí který tomu fakt rozumí a umìjí myšlenku dobøe napsat omlouvám se za pøípadný zmatek.
Fakt ta ledka mì zajímala kde byl zakopaní pes.

Jindra :wink:

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#19 Příspěvek od gino »

Srnky radšej nechajte tak. Teraz už spia chúďatá malé.
:D

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“