Pravidla pro získání modrého nicku

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Zeleným jsem vždycky říkal "Melouni"...

Hádejte proč asi - jsou zelený jen navrchu, uvnitř inklinujou k úplně jiný barevný politice...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#17 Příspěvek od Cust »

Já bych radši změnil nápis TeemBoss... Jako tým bos se necítím a věřím tomu, že sposta lidí by mi modou byrvu odebrala...
Takže hlaování naopak, kdo chce abych zčernal?

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od pajosek2 »

Opravdu je barva nicka tak důležitá? :wink:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#19 Příspěvek od mi-ro »

Pozor pánové a dámo, včera padnul soudně první trest za urážku na diskuzním foru! (blbej precedens)
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

pajosek2 píše:Opravdu je barva nicka tak důležitá? :wink:
To je věc psychologie. Není, ale každý mužstvo má svůj dres, hráči mezi sebou se znají a nepotřebují ho, ale protihráč či přímo protivník ví, že když jednoho kopne do kolena, další tři se ho určitě zastanou.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jinak "team boss" je tady ještě od Alovky. Kdo má lepší nápad, sem s ním.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od pajosek2 »

ZdenekHQ píše:
pajosek2 píše:Opravdu je barva nicka tak důležitá? :wink:
To je věc psychologie. Není, ale každý mužstvo má svůj dres, hráči mezi sebou se znají a nepotřebují ho, ale protihráč či přímo protivník ví, že když jednoho kopne do kolena, další tři se ho určitě zastanou.
Já vím,ale ta pospolitost je někdy naškodu. U těchhle spoludresovníků hrozí,že se budou zastávat jeden druhého i když není vprávu. To je to,co mi trošku vadí na tomhle fóru,že se slušnost odsuzuje a vulgarismy odpouští.Neber to prosím jako kritiku,je to jen názor.

Edit: co se týká toho titulu" TEAM BOSS",tak nechápu proč se do běžné řeči tahá tolik cizích pojmů.Máme přece i česká slova vystihující situaci. Někdy se tady poukazuje na pravopis,ale tohle lidem nevadí. Nerozumím tomu
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od stepa »

pajosek2 píše:Já vím,ale ta pospolitost je někdy naškodu. U těchhle spoludresovníků hrozí,že se budou zastávat jeden druhého i když není vprávu.
Tohle teda zatim vubec nepocituji, ba naopak.
pajosek2 píše: To je to,co mi trošku vadí na tomhle fóru,že se slušnost odsuzuje a vulgarismy odpouští.Neber to prosím jako kritiku,je to jen názor.
To je vec jina(pravda, obcas uz se mi to taky nelibi) a sem do toho vlakna to nepatri. Na tohle mas vlakno vedle :wink:
pajosek2 píše: Edit: co se týká toho titulu" TEAM BOSS",tak nechápu proč se do běžné řeči tahá tolik cizích pojmů.Máme přece i česká slova vystihující situaci. Někdy se tady poukazuje na pravopis,ale tohle lidem nevadí. Nerozumím tomu
Kdyz tomu nerozumis, tak navrhni cesky ekvivalent, jak ti pise nahore Zdenek :wink:

Jinak podle me na technicky forum, zvlast o elektrotechnice, cizi vyrazy patri, kdyz se bezne pouzivaji v praxi a pocestovat vsechno jenom proto, aby to bylo cesky je krapet ujety, nemyslis? :roll:

EDIT//Ale jak to tak ctu, tobe slo spis o takovy veci typu ROFL, LOL, BTW, ze?
Naposledy upravil(a) stepa dne 22 led 2009, 18:29, celkem upraveno 4 x.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ZdenekHQ »

Určitý nesoulad názorů tady bude vždycky, vždyť věkové rozpětí uživatelů Bastlírny je minimálně 50let.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od pajosek2 »

ZdenekHQ píše:Určitý nesoulad názorů tady bude vždycky, vždyť věkové rozpětí uživatelů Bastlírny je minimálně 50let.
Ano s tím se musí počítat.Nechápu,ale proč je část titulů v češtině( ty nižší) a ta špice anglicky.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#26 Příspěvek od Sendyx »

Nelze nevzpomenout pana W... Bylo tam plno maharádžů, rádžů, džů a ů :lol: Jenže tohle by pochopila jen část osazenstva.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od pajosek2 »

To: stepa Nešlo mi o zkratky i když je namám rád,ale o to,že se český národ dobrovolně podřazuje už i v těchhle drobnostech.

Edit: Ty první dva úseky,co jsi rozdělil nechej pohromadě a hledej souvislost.Nepochopil jsi,co chci říct.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od stepa »

pajosek2 píše:To: stepa Nešlo mi o zkratky i když je namám rád,ale o to,že se český národ dobrovolně podřazuje už i v těchhle drobnostech.
Jo tobe slo o tyhle "malichernosti". A cekam kdy z tebe vypadne ten cesky ekvivalent pro "team boss" :wink:
pajosek2 píše: Edit: Ty první dva úseky,co jsi rozdělil nechej pohromadě a hledej souvislost.Nepochopil jsi,co chci říct.
Jo uz jsem to pochopil, jak jsi to myslel :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od pajosek2 »

stepa píše:
pajosek2 píše:To: stepa Nešlo mi o zkratky i když je namám rád,ale o to,že se český národ dobrovolně podřazuje už i v těchhle drobnostech.
Jo tobe slo o tyhle "malichernosti". A cekam kdy z tebe vypadne ten cesky ekvivalent pro "team boss" :wink:
pajosek2 píše: Edit: Ty první dva úseky,co jsi rozdělil nechej pohromadě a hledej souvislost.Nepochopil jsi,co chci říct.
Jo uz jsem to pochopil, jak jsi to myslel :wink:
Fakt si myslíš,že jde o malichernosti? Vím,že s tím nic neudělám,protože je to problém celorepublikový. Chtěl jsem jen vyjádřit názor. Jen doufám,že si to nějaká dobrá duše nedá dohromady s modrým nickem,protože o ten mi opravdu nejde. Dnes už nemám potřebné znalosti a ani ambice, abych se chtěl přiřadit k bastlírna týmu.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#30 Příspěvek od Hill »

Pajosku, ale mohl bys.
Ty šarže tu Alovka zavedl jen proto, aby nějak odměnil aktivitu členů, i když od toho nelze očekávat objektivní hodnocení, jak moc je kdo užitečný. Někde tu o tom psal.
Všimněte si, jaké hodnosti si dávají na jiných fórech, výběr je skutečně pestrý.
Docela milá je stálá hodnost (nezávislá na počtu příspěvků či na karmě) "chráněnec" s právem diskutovat na jinak velmi ostře hlídaném a odborném fóru, ačkoliv podle znalostí, úrovně příspěvků a zejména podle jejich přínosu pro ostatní, měl být bez odmluvy mazán. Jeho slušnost ovšem je dobrým důvodem, proč mu nedat BAN.
Jiné hodnosti jsou také "ignorant", "ponocný", "řadový radní", "druhý radní", "první radní" či "starosta", "dráb", "uklízeč"... to není jen z českých fór, jde většinou o překlady.
Osobně si myslím, že nemá smysl význam těch hodností a barev přeceňovat, u nás je to vlastně jen hra na hodnocení, bez nějaké vážné výpovědní hodnoty.
Použít hodnosti "člen party" nebo "tahoun skupiny" místo "member" nebo "boss" mi ale zní stejně blbě a nic lepšího mě zatím nenapadlo.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“