CTV 218 nefunkčne MENU a čierne pruhy po obraze

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
levovic
Příspěvky: 6
Registrován: 30 led 2009, 01:00

#16 Příspěvek od levovic »

otakarv píše:To budeš nejmíň měsíc v tranzu. :D
Koľko ja toho veľa popijem tak to budem v tranzu možno aj rok (po jednom pivku už mi duri hlávku jak hovädo) :D

Ale konečne už som rozbehal aj tu Teslu 458. Odišiel odpor R104 560kOhm. Som len amatér čiže mam sa čo ešte učiť a dobre že mam aj super poradcu na telefóne ak chodí aj on na toto fórum tak ho pozdravujem :wink: Zbožňujem ten pocit keď konečne človek nájde chybu a TV (alebo iné elektro) naskočí. Ten čo nikdy nič neopravil to nezažije :D Trochu ma ta telka vystrašila ale oto mam s nej teraz väčšiu radosť :lol:

Tak a konečne si doma už môžem poupratovať svoj pracovný stôl. Ešte raz ďakujem všetkým nielen tým čo mi odpísali na moju tému ale všetkým čo píšu (rozumné a overené) veci na toto fórum. Elektronike (všeobecnej) som sa už dlho nevenoval a kopu veci som pozabúdal. Čiže stačilo mi viac menej mesiac študovať fórum a kopu veci sa tu človek naučí. :wink:

ĎAKUJEM :agree:

s pozdravom Martin

P.S. BONUS pre začiatočníkov :D Ako zistím či mi funguje diaľkový ovládač ?? Človek infra svetlo z infra LED diódy nevidí ale foťak alebo kamera áno tak zober svoj mob. zapni kameru a pozeraj ako bliká ledka (nebliká? DO nefunguje) :D

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od otakarv »

levovic píše: Zbožňujem ten pocit keď konečne človek nájde chybu a TV (alebo iné elektro) naskočí. Ten čo nikdy nič neopravil to nezažije Very Happy Trochu ma ta telka vystrašila ale oto mam s nej teraz väčšiu radosť
Takýto pocit zažíváme,nebo jsme také zažívali jako začátečníci,všichni,kdo jsme zapálení do elektrotechniky.A nemusí to být jen elekro.Když se člověku něco skutečně povede opravit,nebo vytvořit,je z toho krásný pocit.
levovic píše: Elektronike (všeobecnej) som sa už dlho nevenoval a kopu veci som pozabúdal. Čiže stačilo mi viac menej mesiac študovať fórum a kopu veci sa tu človek naučí.
U té elektroniky,pokud s ní nejsi delší dobu v kontaktě,tak to je,jako bys ztratil paměť a musel jsi se všechno znovu učit.Hold,elektronika jde mílovými kroky,co dnes je novinka,tak zítra už to bude zastaralé.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“