VCR AVEX VM 6465 mechanika

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od DjRix »

Jo,proto jsem se s těžkým srdcem toho šperku zbavoval....Začal jsem prostě hrnout cestu jakou určuje tahle doba a začínám dávat pořádnou techniku dohromady právě v tom PC,zrovna zítra jedu pro TV kartu a střižnu. Ale na ty starý dobrý časy asi jen tak nezapomenu.... :cry:
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

kódované kazety:

#17 Příspěvek od Hill »

Na Avexa šlo nahrávat zakódované kazety, protože (zjednodušeně) jeho automatice jsou informace obsažené ve snímkovém zatemňovacím intervalu šuma fuk.

Uživatelský avatar
bart1
Příspěvky: 132
Registrován: 12 črc 2004, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od bart1 »

No já už jsem klesl na hypermarketové výrobky. Jó doby kdy jsem si kupoval Tuner Pioneer 504 atd. jsou pryè. Dva roky to vydrží a pak to stejnì je morálnì tak zastaralé že si koupín nový.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kódované kazety:

#19 Příspěvek od DjRix »

Hill píše:Na Avexa šlo nahrávat zakódované kazety, protože (zjednodušeně) jeho automatice jsou informace obsažené ve snímkovém zatemňovacím intervalu šuma fuk.
Hille,nebylo to tím,že AVEX žádnou automatiku(AVC) pro video signál něměl???
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

re

#20 Příspěvek od durkovic »

Ano suhlasim s tim ze starsie videa mali super mechaniky ja som kupil v tuzexu v este v r. 1987 JVC HR-D370E Hi-Fi STEREO HQ v prepocte na vtedajsie kcs za 39000. Ale aj dnes je to este kvalita vezme to aj kazetu za 20 sk.

Ladas2

VM 6465 montáž mode kola

#21 Příspěvek od Ladas2 »

Ahoj všem,
koukám jsou tady zkušení fachmani, kteøí už nìjaké to video zevnitø vidìli. Pánové, mùžete mnì nìkdo popsat, jak správnì zpátky osadit do Avexu VM 6465 mode kolo? Nemám servisní manuál a bez toho jsem v koncích. Tento stroj nám sloužil dlouhá léta a kdyby malý synátor nenarval násilím do šachty kazetu, tak by nebyl problém. Tímto se mu podaøilo vylomit jezdec, táhla pro kazetovou šachtu v labyrintu mode kola a tím pádem tato pøestala fungovat. Ten jezdec jsem opravil, ale sesadit to zpatky bez manualu si netroufám. V jaké poloze má vše vùèi sobì být?
Díky za radu.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od DjRix »

Čau,v šasi mechaniky,v mode kolu a ostatním je asi 2mm otvor,přes který musí být při základní poloze vidět skrz mechaniku(otvory musí být v zákrytu),toť vše.
Klídek chlapi,to je nulák...

Ladas2

VM6465 mode kolo II

#23 Příspěvek od Ladas2 »

Ahoj,
díky moc za radu, jak bude chvilka podivám se na to a dám vìdìt jak se zadaøilo :-) .

Uživatelský avatar
Hifista
Příspěvky: 745
Registrován: 15 kvě 2005, 02:00
Bydliště: U Ostravy

video Avex

#24 Příspěvek od Hifista »

Pokud někdo chce něco do Avexu, ať se zastaví a já mu jich dám za nějakou symbolickou částku 6 kousků vč. serv. dokumentace. Leží to v Bohumíně.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “