Počet příspěvků

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#16 Příspěvek od Cust »

já bych tak tvrdý killroyi nebyl, ty jsi se sem hned registroval nebo jsi poprvé využil anonymní přístup?
Co se týče anonymů, tak i oni přispívají k životu fóra, i když teda servisákům v sekci tv opravdu nezávidím. :-)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#17 Příspěvek od Killroy »

Cust píše:já bych tak tvrdý killroyi nebyl, ty jsi se sem hned registroval nebo jsi poprvé využil anonymní přístup?
Co se týče anonymů, tak i oni přispívají k životu fóra, i když teda servisákům v sekci tv opravdu nezávidím. :-)
Já jsem asi tak 1/2roku přihlížel a poté jsem se zaregistroval když jsem se chtěl něco dozvědět. Jako anonym jsem tu nenapsal ani řádku a ani by mne to nenapadlo. Připadá mi to tak trochu jako výkřik do tmy tunelu..

Killroy

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#18 Příspěvek od cabernet »

Tiez si myslim, ze je to dobre, lebo niektorym ludo tu viditelne islo len o ten pocet prispevkov a nie o ich kvalitu a hlavne VECNOST k danej problematike.

cabernet

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

stepa píše:
zdenoeddie píše:
Quest píše: Ale je to v drobných, nevadí?
hoci aj v naturaliach :lol:
15 tisic ohmu beres?
Jsou volně sypaný, nebo je to v paketech?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#20 Příspěvek od Andrea »

Nechápu, proč by nemohl někdo anonymně napsat příspěvek k věci. Proč tu kladete rovnítko anonym = šmejd. Je zajímavé, že lidi, kterým jsem tu anonymně poradila, si (v tu chvíli) nestěžovali.

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#21 Příspěvek od Bernard »

Navrhuji zavést váhové koeficienty. Na příspěvek anonyma 0,5, na nezařaditelné téma 0,0. A na zprávy pro administrátory taky 0,0 - tak mi můžete tenhle příspěvek hned škrtnout. :D

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#22 Příspěvek od Hill »

Andreo, ty radíš i anonymně, tady je ale spíš řeč o anonymech, co sem vlezli jednou s výrazem "tu mě máte, nevím, co chci, ale koukejte to vyřešit za mne, jinak jste všichni pitomci, co mají jen blbý kecy". A dají to i písemně. Převážně skutečně v sekci "televizory a projektory", kterou bych na základě zkušeností nejradši omezil na přístroje vyrobené řekněme do roku 1996, které už můžou sloužit pro cvičné účely. S novějšími ať se tazatelé registrují na specializovaném fóru nebo je dají opravit tomu, kdo to umí.
Ale technicky to jednoduše ošéfovat nejde, vždyť mnozí ani nemají tušení, jakém to modelu se hrabou, natož co je v tom za chassis. Rok výroby jim také nic neříká. A uhlídat to člověkem, na to by tu musela být nepřetržitá služba, která to bude mazat.
Registrovaný může využít dobrodiní SZ. Kdo ví, na koho se obrátit, a už předvedl, že se v tom umí orientovat, toho žádný ze servisáků neodmítne.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od stepa »

Hill píše:Převážně skutečně v sekci "televizory a projektory", kterou bych na základě zkušeností nejradši omezil na přístroje vyrobené řekněme do roku 1996, které už můžou sloužit pro cvičné účely. S novějšími ať se tazatelé registrují na specializovaném fóru nebo je dají opravit tomu, kdo to umí.
Kdyz jsi to nakousl, nejak umrelo tohle:http://elektroworld.info/modules.php?na ... ic&t=23957, co jste napsali a je to tam zase jako v dzungli.

Kdyz se to stejne nedodrzuje, tak to smazte, at to neni jenom k smichu :?
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Marie Fùrie

#24 Příspěvek od Marie Fùrie »

A co já? Já chci taky poèítadlo pøíspìvkù, lumpové! :twisted:
A ty Killroyi, poèkej až tì potkám, já ti dám, rušit anonymy. :sm:

Mariják Fùriják

#25 Příspěvek od Mariják Fùriják »

Marie Fùrie píše:A co já? Já chci taky poèítadlo pøíspìvkù, lumpové! :twisted:
A ty Killroyi, poèkej až tì potkám, já ti dám, rušit anonymy. :sm:
Mámo! Jsem ti øíkal, že si tady nemáš vyskakovat! :lol:

Marie Fùrie

#26 Příspěvek od Marie Fùrie »



Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#27 Příspěvek od Killroy »

Marie Fůrie píše: A ty Killroyi, počkej až tě potkám, já ti dám, rušit anonymy. :sm:
Jen počkej jazyku zlý, ty máš hájit barvy kraje. A jako Andrea sličná kterou tu všichni znají, ne jako jeduplná baba neregistrovaná..
BTW: Tuhle jsem byl u vás v menze a chtěli mi tam zřejmě otrávit stravou podivné chuti a pochybného původu. A tak už se ani nedivím že procházíš takovými změnami - protože pokud jsi v tom každý den, tak je všechno možné. :D

Killroy

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od pajosek2 »

A já jsem si toho ani nevšim,že tam to číslo není. Zse jsem poslední kdo se to dozvěděl krucinál. :cry:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#29 Příspěvek od Sendyx »

Ale no tak, Furia Family nechť se uklidní, nebo to tu bude vypadat, jako když řádil Zbigniew Eva Bohoušek Karel IV. na Elwebu :roll:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#30 Příspěvek od Crifodo »

Sendyx píše:Ale no tak, Furia Family nechť se uklidní, nebo to tu bude vypadat, jako když řádil Zbigniew Eva Bohoušek Karel IV. na Elwebu :roll:
trochu smutný je, že tuhle diskusi i dozrání ZdHQ úvah nastartovalo něco tak iracionálního jako náhodný obejda, který si otevřel ústa a ještě k tomu s pochybným argumentem.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“