TV Deccacolour - vertikál

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hudecla
Příspěvky: 5
Registrován: 02 bře 2009, 01:00

#16 Příspěvek od hudecla »

Ralph píše:Zdravím vás tady a chci se zeptat,jelikož vidím,že tady řešíte televizi značky decacolor a u teto televize mi děti ji zablokovali dětským zámkem.Papíry k teto televizi již nemám a tak bych se chtěl zeptat a poprosit zda neví někdo z vás jaký byl výrobcem zadan kod blokování teto televize,vím,že v papírech od návodu byl tento kod uveden.Děkuji moc za pomoc.
Přikládám kousek z návodu tohoto skvostu.
Přílohy
DECCACOLOUR.jpg
Detska pojistka DECCACOLOUR
(122.68 KiB) Staženo 101 x

Uživatelský avatar
hudecla
Příspěvky: 5
Registrován: 02 bře 2009, 01:00

#17 Příspěvek od hudecla »

Prošel jsem okem co jsem mohl, ale beze změny. Sprej na ochlazování používám, jelikož toto se objevuje pouze asi 2minuty po zapnutí TV. Bude to někde v oblasti TDA... po ochlazení se závada vrací. Průběhy na oscilo jsou neměnné při poruše i normálním chodu, pokud jde o požadovanou amplitudu, výstupní je po zapnutí cca o 10% nižší a obraz taky. Takže to buď opravdu bude samotný TDA, nebo jsem ještě něco přehlédl na plošném spoji. Jde nějak proměřit???

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#18 Příspěvek od kokun »

hudecla píše:
Ralph píše:Zdravím vás tady a chci se zeptat,jelikož vidím,že tady řešíte televizi značky decacolor a u teto televize mi děti ji zablokovali dětským zámkem.Papíry k teto televizi již nemám a tak bych se chtěl zeptat a poprosit zda neví někdo z vás jaký byl výrobcem zadan kod blokování teto televize,vím,že v papírech od návodu byl tento kod uveden.Děkuji moc za pomoc.
Přikládám kousek z návodu tohoto skvostu.
DECCACOLOUR jsem opravoval snad jen jednou, ale "pasovalo" mi schéma z INSPIRY. Snad bude sedět i Návod k obsluze:
Kromě toho, co ti sem hodil hudecla (a obávám se, že tím ti moc nepomohl), by ti mohlo víc pomoci toto:

Pokud zapomenete vaše klíčové slovo třikrát stlačte tlačítko PP na ovladači a potom po zapnutí televizoru změňte vaše původní klíčové slovo za nové popř. vypněte funkci zablokování tlačítek televizoru.

Dej vědět, zda ti to pomohlo :!:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#19 Příspěvek od kokun »

kokun píše:
hudecla píše:
Ralph píše:Zdravím vás tady a chci se zeptat,jelikož vidím,že tady řešíte televizi značky decacolor a u teto televize mi děti ji zablokovali dětským zámkem.Papíry k teto televizi již nemám a tak bych se chtěl zeptat a poprosit zda neví někdo z vás jaký byl výrobcem zadan kod blokování teto televize,vím,že v papírech od návodu byl tento kod uveden.Děkuji moc za pomoc.
Přikládám kousek z návodu tohoto skvostu.
DECCACOLOUR jsem opravoval snad jen jednou, ale "pasovalo" mi schéma z INSPIRY. Snad bude sedět i Návod k obsluze:
Kromě toho, co ti sem hodil hudecla (a obávám se, že tím ti moc nepomohl), by ti mohlo víc pomoci toto:

Pokud zapomenete vaše klíčové slovo třikrát stlačte tlačítko PP na ovladači a potom po zapnutí televizoru změňte vaše původní klíčové slovo za nové popř. vypněte funkci zablokování tlačítek televizoru.

Dej vědět, zda ti to pomohlo :!:
Tisíce děkovných dopisů nečekám, ale za "blbou" odpověď ta rada snad stála, nebo ne? :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
hudecla
Příspěvky: 5
Registrován: 02 bře 2009, 01:00

#20 Příspěvek od hudecla »

Dostal jsem se k dalším pokusům až teď o víkendu. Ještě to není úplně ono, ale už se blížím. Nyní je stav po zevrubné kontrole ps stav takový, že TV se zapne OK, po několika minutách se obraz asi o 2cm stáhne a po další prodlevě opět vrátí do své plné velikosti. Napěťové úrovně se na TDA nemění.
Jinak, osobně všem děkuji za rady a pomoc. :)

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#21 Příspěvek od kokun »

kokun píše:
kokun píše:
hudecla píše: Přikládám kousek z návodu tohoto skvostu.
DECCACOLOUR jsem opravoval snad jen jednou, ale "pasovalo" mi schéma z INSPIRY. Snad bude sedět i Návod k obsluze:
Kromě toho, co ti sem hodil hudecla (a obávám se, že tím ti moc nepomohl), by ti mohlo víc pomoci toto:

Pokud zapomenete vaše klíčové slovo třikrát stlačte tlačítko PP na ovladači a potom po zapnutí televizoru změňte vaše původní klíčové slovo za nové popř. vypněte funkci zablokování tlačítek televizoru.

Dej vědět, zda ti to pomohlo :!:
Tisíce děkovných dopisů nečekám, ale za "blbou" odpověď ta rada snad stála, nebo ne? :roll:
To ti opravdu ta rada nestála za "blbou" odpověď, abychom se dověděli, či ti to vůbec pomohlo :?:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“