Co Vy na to?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#16 Příspěvek od Cust »

jdu do bohnic...

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#17 Příspěvek od Andrea »

Crifodo píše:tento problém je známý u žen jako schopnost paralelního zpracování dat (komunikace)
A proč tomu říkáš problém? Já to vnímám jako schopnost. Bez ní bych těžko pekla v troubě kuře, na jedné plotně vařila knedlíky, na druhé polívku, na třetí zelí a na čtvrté dělala jíšku. :twisted:

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od otakarv »

Andrea píše:
Crifodo píše:tento problém je známý u žen jako schopnost paralelního zpracování dat (komunikace)
A proč tomu říkáš problém? Já to vnímám jako schopnost. Bez ní bych těžko pekla v troubě kuře, na jedné plotně vařila knedlíky, na druhé polívku, na třetí zelí a na čtvrté dělala jíšku. :twisted:
Pak to jídlo podle toho také vypadá. :lol:
Někdy to nechtějí ani slepice žrát. :lol:
Nic ve zlém"Andreo" :agree:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

otakarv píše:Pak to jídlo podle toho také vypadá. :lol:
Někdy to nechtějí ani slepice žrát. :lol:
Nic ve zlém"Andreo" :agree:
Na jídlo ode mne si ještě nikdo nikdy nestěžoval, vařím totiž smrtelně jedovatá jídla.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od pajosek2 »

Je to divný,já jsem viděl duhu a bylo to dobře nebo ne?
Myslíte že jsem normální?
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od zdenoeddie »

pajosek2 píše:Je to divný,já jsem viděl duhu a bylo to dobře nebo ne?
Myslíte že jsem normální?
Vyjdu dvaja chovanci psychiatrickeho ustavu (napr. tu popularnych Bohunic :lol: ) na balkon a pozeraju na duhu.
A jeden hovori: "Aka reklama, hlavne ze na nasu liecbu nemaju peniaze".
:D

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#22 Příspěvek od Crifodo »

Andrea píše:
Crifodo píše:tento problém je známý u žen jako schopnost paralelního zpracování dat (komunikace)
A proč tomu říkáš problém? Já to vnímám jako schopnost. Bez ní bych těžko pekla v troubě kuře, na jedné plotně vařila knedlíky, na druhé polívku, na třetí zelí a na čtvrté dělala jíšku. :twisted:
Tomu tak neříkám já, jednak v obrázku se to nazývá konflikt hemisfér, jednak slovo problém se používá nejen u spálených brambor a nasranýho manžela, ale i ve smyslu "úkol k řešení", viz např. "problémové souřadnice" v grafických příkazech programovacích jazyků nebo tzv. problémové úlohy, problémově orientovaná data v systémech AI a v rozhodovacích sítích.
http://www.ikaros.cz/node/393
tedy nejen slovo problém ve významu "pakárna" :wink:

Zirafka
Příspěvky: 819
Registrován: 20 srp 2006, 02:00

#23 Příspěvek od Zirafka »

Asi také nejsem normální, jde to celkem snadno. Neříkám že jsem nikde nezaváhala, ale to já váhám i u normálního textu.

Chorý mozek je prostě chorý mozek :roll:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od pajosek2 »

Mám zajímavý poznatek.Pokud si zadělám levé oko,tak mi to jde vpohodě.Asi pouštím signál jen do jedné hemisféry.
Znamená to,že muži stačí jedno oko na to,na co ženy potřebují dvě? :lol: :lol: :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Zirafka
Příspěvky: 819
Registrován: 20 srp 2006, 02:00

#25 Příspěvek od Zirafka »

Ne tak docela, každá hemisféra dostává informace z každého oka. A ještě k tomu je to na půl skřížené ;-)

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od pajosek2 »

Variola píše:Ne tak docela, každá hemisféra dostává informace z každého oka. A ještě k tomu je to na půl skřížené ;-)
To jsem si tajké mysle,ale ten pokus se zavřeným jedním okem mne nějak rozhodil.Fakt mi to jde podstatně líp.Asi jsem magor nějak jinak. :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od zdenoeddie »

pajosek2 píše:
Variola píše:Ne tak docela, každá hemisféra dostává informace z každého oka. A ještě k tomu je to na půl skřížené ;-)
To jsem si tajké mysle,ale ten pokus se zavřeným jedním okem mne nějak rozhodil.Fakt mi to jde podstatně líp.Asi jsem magor nějak jinak. :lol:
Magor na jedno oko :lol: 21 bodu? :wink:

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#28 Příspěvek od kbulda »

Ještě chvíli tato diskuse poběží a pak můžeme udělat to společný setkání ( viz příspěvek " sraz " od jave ) v Bohnicích, Kosmonosích, Beřkovicích, nebo v jiném pěkném blázinci. Organizátorem ale nebude nikdo ze zůčastněných.

Uživatelský avatar
heldybeldy
Příspěvky: 488
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Spišská Belá

#29 Příspěvek od heldybeldy »

Myslim, ze na rovnakom principe funguje "masirovanie mozgov" pomocou masmedii, hovoria, ze nieco je biele, aj ked vsetci vidia ze je to cierne. Je jasne, ze treba stale premyslat a preverovat informacie...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“