internet pres elektrickou zasuvku, anteni kabel tel.linku

Sem patří samozřejmě i přístroje s "utrženým sluchátkem"- bezdrátové, ale vždy dále s okolním světem komunikující po vedení, a to nejen ve veřejných sítích.
Pro telefony GSM a podobné máme samostatnou sekci.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
popopepe
Příspěvky: 548
Registrován: 26 říj 2005, 02:00

#16 Příspěvek od popopepe »

workhard píše:
Robosand píše:Prakticky by mal tú fázu nájsť, pretože kvôli rovnomernému odberu sa svetelný obvod zapája na inú fázu než zásuvkový, takže napr. v miestnosti 1: fáza 1, 3, v miestnosti 2: 1, 2. Akurát, ak tú istú fázu nájde na svetle, tak tam bude vždy svietiť... :lol:
Mno ještě jsem neviděl panelákový byt s trojfázovým hlavním jističem - ale už se v tom nějakej pátek nepohybuju,třeba je jiná doba...
Tak se přijď podívat ke mně, u nás celý panelák třífázový, do každého bytu. Možná je to tím, že zase nemáme plyn :-)

CR3ATUR3.2008

#17 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

tak mam tu vecicku doma a koukam jak vejr zastrcka co by se mela strkat do elektiky (nebo jakykoliv 2 zilove vedeni) je pravdepodobne anglicka :D napajeni je pres USB nebo USB adapter ktery nefunguje a ty 2 krabicky se mi mezi sebou nechteji pripojit nemate to nekdo doma nebo v kancelari? prosil bych o radu, nebo pri nejhorsim i nejakej navod :P jedna se o Wirelink PL9630-ETH

ja hledal i na googlu ale nejak mi to nejde

CR3ATUR3.2008

#18 Příspěvek od CR3ATUR3.2008 »

PRODAVAM za postovne :D KDO chce?

Odpovědět

Zpět na „Linkové telefony, faxy, tel. ústředny včetně domácích“