Car PC

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ezopaci
Příspěvky: 37
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#16 Příspěvek od ezopaci »

Podle mne to bude problem se smyckou kostry. Bud koupit oddelovaci nf trafko a vradit ho do cesty mezi PC a radio (uz ti to nekdo radil) a nebo zkus oddelit ss slozku kostry tak, ze do kostry mezi radio a pc (nekam do konektoru) zapojis dva 10M kondenzatory antiseriove (plusama nebo minusama k sobe).
Tomas

Uživatelský avatar
ladislav37
Příspěvky: 34
Registrován: 21 kvě 2009, 02:00

#17 Příspěvek od ladislav37 »

Ja by som ti radil toto (oddelovaci clen pre nf), daj to medzi PC a radio a mas po probleme...

http://www.schotter.sk/index.php?option ... &Itemid=26

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od michalnb »

tzv. BlackBox... Dosť drahé na tlmivku s toroidným feritovým jadierkom.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
Quest
Příspěvky: 479
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Bydliště: Polabi, kdysi řepné, nyní řepkové lány.

#19 Příspěvek od Quest »

Mám obavu, že se Ti spíš podaří odstínit 10kg vyhořelého paliva z jaderné elektrárny, než tento spínaný zdroj použité konstrukce a ještě k tomu v autě. To je vyšší škola odrušování, jak popsáno výše!
Odpoj ten audiokabel a zapni radio na FM. Pokud Ti hrají FM stanice při provozu "CarPC" bez rušení, pak vyzkoušej připojení přes transmitter.

Uživatelský avatar
jarda_k
Příspěvky: 187
Registrován: 15 dub 2006, 02:00
Bydliště: Vysočina

#20 Příspěvek od jarda_k »

michalnb píše:
ladislav37 píše:Ja by som ti radil toto (oddelovaci clen pre nf), daj to medzi PC a radio a mas po probleme...

http://www.schotter.sk/index.php?option ... &Itemid=26
tzv. BlackBox... Dosť drahé na tlmivku s toroidným feritovým jadierkom.
Pokud by to mělo pomoct, tak mně to zas tak drahý nepřijde. A vnitřnosti vypadají takhle:
http://img26.picoodle.com/img/img26/3/11/23/f_Oddelovacitm_3d0abdf.jpg Nechtěl bych to za ty peníze vyrábět.

Zrušil jsem zobrazování ve stejném okně, obrázek širší, než rámec.
Hill

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od michalnb »

Tak sorry, nie je to toroid.

Uživatelský avatar
binclintonusa
Příspěvky: 1
Registrován: 06 čer 2009, 02:00

#22 Příspěvek od binclintonusa »

A k tej externej zvukovke: USB má tienenie ktoré je spojené so zemou zdroja. :D


pret auto

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od michalnb »

Whoa? :?:
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
pepekt
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2010, 02:00

#24 Příspěvek od pepekt »

rezis píše:A co to udelat jednoduse. Je kupa spinanych zdroju napr s SG3525A (pokud se nepletu) zpětná vazba přes optron a na výstupu tento zdroj může držet třeba 15V galvanicky oddělěných od auta. Tím se vyřeší i vypínání při startu.
Zrovna to by me tedy zajimalo jestli nekdo vi, jak vyresit vypinani resp. restartovani pocitace pri startovani. Ja to zatim resil pres 12/220 konvertor, ale chtel bych neco ucinejsiho.Zajimalo by me jestli autoadaptery pro notebooky co se norm. prodavaji to delaji taky samozrejme u notebooku bez baterky.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#25 Příspěvek od EKKAR »

Pokud mají garantováno výstupní napětí i při třeba jen 8V nebo ještě menším napětí na vstupu, tak i přes zvýšený odběr (ty watty nějak nahnat musejí) tem komp v chodu udrží = výstupní napětí se udrží v dané toleranci.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pepekt
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2010, 02:00

#26 Příspěvek od pepekt »

rozsah vstupniho napeti maji min. co jsem videl od 11V, takze pravdepodobne napeti pri startovani neudrzi, ale prece jen bych to zkusil

Uživatelský avatar
Choose
Příspěvky: 27
Registrován: 08 bře 2005, 01:00

vypinani

#27 Příspěvek od Choose »

Jsem se nemohl nepripojit. Carpc mam v aute uz cca 4 roky .za tuto dobu jsem uz 3x menil zkl.desku. nez my konecne jedna vyhovovala.
Jako zdroj mam 80w od emca. ten se vstupnim napetim 10,1 - 18v. Jinak co se tyce vypinani vymislite pi... co uz nekdo vymislel. hlavni privod je pripojen pres didodu na gelovou baterii {ta co je v UPS} a odcud pak k samotnemu zdroji. vse ovladane pres rele. at neni porad napajen.
Samotne odruseni yvuku. je reseno kapacitatorem 1.5F v napajeci ceste , a signalova cesta pak odrusovacim filtrem cinch valecek cinch. a to mam taky 6ti kanalovou externi zvukovku.

Uživatelský avatar
pepekt
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2010, 02:00

#28 Příspěvek od pepekt »

vsechno je vymysleny jen to stoji dost penez. Ja ted resim jakou ext. zvukovku a jak rozchodit bluetooth s CF3.Chteůl jsem se zeptet ty tam mas 3 odrusovaci valecky a centralni repro nebo jak mas zapoj. zvukovku?

Uživatelský avatar
Choose
Příspěvky: 27
Registrován: 08 bře 2005, 01:00

RE>

#29 Příspěvek od Choose »

tri valecky tam nemam. mam jen na front. neb mi tam spise pronikaji vissi kmitocty a protoze jsem ridic tak to je dost sliset vepredu. , ale v zadu v late mam 3pasma + v kufru subwofer zapustenej a ten je v co do kvality v pohode.
zvukovka 6ti kanalova , predni kanaly pres odrusovac do blampunkoveho zesiku. kvuli velkisti. nejmensi kvalitnejsi jsem nesehnal.
zbyle kanaly do 4 kanalu .
Vse ovladane ze predu nizkem napetim a vzadu pres relatka. krom toho 4kanalu tam jen pres remote kolik. tam tezko budu spinat 200w.xD

Uživatelský avatar
pepekt
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2010, 02:00

#30 Příspěvek od pepekt »

to me staci jeden velkej 4 kanal vzadu. Ale mam valecek od Alpine a kdyz ho dam do vetsi blizkosti nejakych kabelu v aute,tak je ruseni jeste horsi nez bez nej. Jakej v aute pouz. program?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“