Mravce v dome

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od michalnb »

jano2 píše:DDT,to vyrieši...
Na DDT by som až tak nevsádzal: DDT may also have harmful effects on reproduction. :hoja: :hojahoj:
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#17 Příspěvek od zouzel1 »

Stačí smíchat trohu moučkového cukru s trochou sádry. Mravenci jdou na cukr a sádra je zevnitř zabetonuje. Nehumánní, ale účinné...žoužel

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#18 Příspěvek od Mysteri »

zouzel1 píše:Stačí smíchat trohu moučkového cukru s trochou sádry. Mravenci jdou na cukr a sádra je zevnitř zabetonuje. Nehumánní, ale účinné...žoužel
:bigok: , len dúfam, že podobným spôsobom ,,U.S. + EURO-majitelia Zemegule" nebudú riešiť preľudnenosť našej modrej planéty :P

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#19 Příspěvek od konosuke »

víte proč je v lese tolik mravenců ? cha, nevíte...poáč nikdo nedokáže vyrobit tak malé prezervativy...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Pepa87
Příspěvky: 144
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Pepa87 »

u mně výborně a okamžitě fungoval nějakej prášek proti mravencům, ale už nevím jakej to byl

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Lukas-Peca »

Já jsem na likvidaci mraveniště použil jakýsi bílý práškový prevít, který se nasypal na mraveniště a zalil vodou. Skapali hned. Piksla pro celé mraveniště stála asi 30 Kč a údajně to bylo ekologicky nezávadné.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#22 Příspěvek od kevin_mitnick »

Lukas-Peca píše:Já jsem na likvidaci mraveniště použil jakýsi bílý práškový prevít, který se nasypal na mraveniště a zalil vodou. Skapali hned. Piksla pro celé mraveniště stála asi 30 Kč a údajně to bylo ekologicky nezávadné.
NaOH

Uživatelský avatar
Devo70
Příspěvky: 1284
Registrován: 28 pro 2007, 01:00
Bydliště: Poprad

#23 Příspěvek od Devo70 »

Sadra s cukrom vôbec neúnčinkovala. Prišlo ich ešte viac. Tak som kúpil pesticid PULNEX a od mravcov je pokoj.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#24 Příspěvek od helios »

Na mravce spolahlivo funguje cukor s Boraxom. Ten spôsobí neplodnosť ich královnej.
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#25 Příspěvek od p32 »

Devo70 píše:Sadra s cukrom vôbec neúnčinkovala. Prišlo ich ešte viac. Tak som kúpil pesticid PULNEX a od mravcov je pokoj.
:lol: Měl jsi to blbě, proto to nešlo ! Měl to být cukr se sádrou.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“