Autozesilovaè - jaké znaèce vìøit?

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Nevím co jsou to blbý kecy , ale každý slušný člověk by se měl zastat slušného člověka , když se k němu někdo chová jako h ...... Nebo ty to máš jinak ??? Tento člověk, pokud si nedělá legraci , je neznalý a tak rady pozor co bude uvnitř mu na nic nebudou , protože on se dovnitř v životě nepodívá . Když to budu brát jako radu , tak píšu xxxyyy jsou jen 4x TDA bez měniče . Psát , že vše v bazaru bude stát za ... je taky nesmysl , protože může mít štěstí a naopak koupí i se zárukou a bude to na pověšení . Já mám konec 2x50 sin ještě bez integro z kupy z Innsbrucku a jede v poho . Jemu by někdo mohl opravdu pomoci jen tím , že by řekl mám zde xxyx za ty tvoje prachy pohoda a máš u mne tuto garanci opravy . Jinak jsou to rady dávané s ochotou , ale co mu pomohou ?

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

Ze zkušenosti vím, že 6kanálový frikulín, který se onanuje pomalou jízdou v ozvučeném autě a se staženými okénky pro větší účinek na 15-ky vymaštěnky, s pojmem slušný člověk moc společného nemá.
Jistě, je v tom mezigenerační averze, ta funguje už minimálně od starého Říma :twisted:
Ona ta snaha po maximálním "efektu" za minimální pořizovací cenu je jaksi poznávacím znamením i jinde :roll:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

Toto je ten srot. Ten "moj" akurat nemal to logo Mobile Authority.
Přílohy
111zx_3.jpg
(14.02 KiB) Staženo 55 x
111zx_2.jpg
(14.55 KiB) Staženo 51 x
111zx_1.jpg
(16.93 KiB) Staženo 55 x

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#19 Příspěvek od bu2520 »

moje první vodítko, že by se mohlo jednat o pěknou kaši je když výrobce nemá ani na pořádné napájecí konektory a dá tuhle jednořadovku , je to první indicie, že šetřil . Další kolik uvádí výkon a kolik přitom použil traf v měniči. Bohužel, neznám člověka který by mohl opravdu fundovaně provést srovnání který zes je spolehlivější a méně poruchový, proto že každý technik má určitý okruh značek které se mu opakují , tak že paradoxně když dělám záruky na Rodeky, emphasery, axtony aebridy, spectrony tak ji dělám nepoměrně víc než magnatů a tím pádem bych mohl říct , že magnat je lepší :-) . A to je u celé elektroniky , nejlepší je ta která se k opraváři vůbec nedostane ale o té zase nemůže referovat :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“