vyboj v hrdle obrazovky

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od otakarv »

To"zajemce",musím s Tebou souhlasit.Už dávno tu něco takového nebylo. :lol:

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#17 Příspěvek od miroja »

TechniXHACKer píše:Já měl podobný problém s televizorem Tesla 428 COLOR a to že po zapnutí začaly lítat blesky z násobiče až se totálně spálil :roll: Tak jsem sehnal nový násobič a ještě ktomu jsem ho dostal zadarmo a nandal jsem to tam zpátky a najednou zněj lítaly blesky a pak se spálil ... a já zahřval DOPRDELE :evil: Koukl jsem se do schematu a oni kokoti tam vymysleli takovou píčovinu že tam na něj je napojen takovej trimr a je spojen na kostru a co jsem tam vyčetl tak je tam několik Voltů a je to přes tuhle kravinu zkratovaný na zem, tak jsem ho odštípl a zahodil a TV zapl s poškozeným násobičem a najednou obrazovka naběhla a fungovalo to, ale postupně se jas zeslaboval až to padolo do úplný tmy, to trvalo asi jen cca 2-3 minuty a násobič byl KO. Tak jsem prolezl půdu a sklep a našel jsem tam stejnej násobič (také polskej), ale použitej :( Nandal jsem ho tam (bez toho 🤐 trimru) a zapl a PARÁDA už to funguje přes půl roku bez problému 8-) Ale škoda že jsem se do toho schematu nekoukl dřív a nezamyslel jsem se nad tím. Mohl jsem tam mýt úplně novej násobič :( Možná budeš mýt podobnej problém :wink:
Zeby skrat v iskristi? Mozno by pomohlo pozriet sa na objimku(paticu) obrazovky :wink: .

Uživatelský avatar
TechniXHACKer
Příspěvky: 272
Registrován: 19 srp 2008, 02:00

#18 Příspěvek od TechniXHACKer »

xxx

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“