CTV 2126 TXT

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
QlimaxXx
Příspěvky: 21
Registrován: 18 srp 2009, 02:00

#16 Příspěvek od QlimaxXx »

presne tak kutilmil telka bola locknuta komplet šecky kanaly na klučik a heslo nezname možno sa syn s nou hral ktovie ale problem je uz resetnuty hoc ma akosi škaredy obraz ale ešte som sa nepustil do ladenia a ako som si prezeral to menu nenašiel som tam nejaku životu tej telky ohrozujucu funkciu všetko je iba o ladeni... a inak ma nabehane 68 563 hodin čo je tiež extremne vela

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#17 Příspěvek od fero7 »

QlimaxXx píše:čo vy ste ma nepochopili abo čo ? jasne som napisal že vsetky programy sa mi zablokovali to znamena že čierna obrazovka a pod čislom kanalu červeny klučik každy tu len že to dodrbe celu telku howno !! dakujem ti kutilmil za radu ako sa do toho menu dostat dostal som sa tam resetol som telku a už beži ako ma len ju treba spravne nastavit jaky problem panebože....
Nebolo to vobec dostatocne jasne. Podla prispevku by kazdy skusenejsi opravar predpokladal, ze je tam moznost inej zavady (a dost vysoka!).
To, ci Ti Kutimil pomohol alebo nie, sa uvidi neskor. Podla mojich skusenosti ak uz mas vstup do SM, tak Ta to bude lakat. Vylepsit mono na stereo, zapnut Full HD, Turbo, ....
Vzdy ak sa Ti nebude nieco pozdavat s obrazom, bude rozmazany, zlty, krivy, ...... vojdes do SR a budes skusat. Zo zaciatku si to mozno vsetko aj zapises. Ale po par takychto akciach to bude stale horsie a horsie.
A v konecnom rade mozno Kutimil uskodil aj sebe. Neviem odkial mal vstup do SM. Mozno ho niekde nasiel, mozno mu niekto mudrejsi poradil.
Pochybujem, ze QlimaxXx ako novy zaviazany priatel mu dokaze v buducnosti poradit. A po tejto skusenosti mu minimalne 50% skusenejsich uz citlive a vzacne informacie neposle. Jeden problem je, co zverejnis. A druhy problem je, ako to zverejnis a ako sa k tomu postavis.
A ak som u tych zbrani, tak aj zbrane sa predavaju legalne. Za urcitych a prisnych podmienok. V ziadnom pripade sa nerozdavaju na ulici kazdemu kto natiahne ruku.

Uživatelský avatar
QlimaxXx
Příspěvky: 21
Registrován: 18 srp 2009, 02:00

#18 Příspěvek od QlimaxXx »

fero povedz mi čo sa na tomto neda pochopiť ? ?? pred tyzdnom vytiahol z pivnice tak ani jeden kanal nieje otvoreny vsetky su zablokovane a heslo mi nefunguje.............. a ešte mi povedz kde na 10 ročnom televozore ešte značky OVP by sa dalo zapnuť full hd ? ked to s tažkou biedou podporuje SVHS :D
Naposledy upravil(a) QlimaxXx dne 18 srp 2009, 12:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ivan116
Příspěvky: 307
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bratislava IV

#19 Příspěvek od ivan116 »

Ja len pre ilustráciu,takto vyzerá oprava zdroja(po zasahu tiež opravára) kôli vadnému tranzistoru v RKS.Namiesto cca 20 minút som nad tým strávil viac ako hodinu :evil:
Přílohy
18082009290.jpg
AJ dioda D103 bola opačne!
(176.06 KiB) Staženo 98 x

Uživatelský avatar
QlimaxXx
Příspěvky: 21
Registrován: 18 srp 2009, 02:00

#20 Příspěvek od QlimaxXx »

ivan116 ešte mi povedz čo ma oprava zdroja spoločne z neznamym heslom do rodičovskeho menu ? ? ? hadam tu telku nejdem rozoberat nehrajem sa tu na nejakeho machra len som potreboval odblokovať telku lebo bola zamknuta rodičovskym menu ku ktoremo heslo bolo nezname

Uživatelský avatar
ivan116
Příspěvky: 307
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bratislava IV

#21 Příspěvek od ivan116 »

QlimaxXx píše:ivan116 ešte mi povedz čo ma oprava zdroja spoločne z neznamym heslom do rodičovskeho menu ? ? ? hadam tu telku nejdem rozoberat nehrajem sa tu na nejakeho machra len som potreboval odblokovať telku lebo bola zamknuta rodičovskym menu ku ktoremo heslo bolo nezname
Nebolo to priamo proti tebe,ale všeobecne pre tých čo sa dnes zaregistrujú a hneď sú z nich servisáci ktorý potrebujú servisné kódy.A zhodou okolností som mal tento TV práve na stole keď som čital tuto debatu.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#22 Příspěvek od kutilmil »

ferinku zbrane sa nepredavaju kdeako ze nimi moze ten kto si ju kupi sposobit druhemu skodu alebo mozno aj smrť!! myslis si ze to ak niekto vie vstup do servismenu moize druhemu ublizit!!! urcite nie jedine ak by tam zapol to tvoje turbo a telka by vybuchla!!!

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#23 Příspěvek od fero7 »

kutilmil píše:ferinku zbrane sa nepredavaju kdeako ze nimi moze ten kto si ju kupi sposobit druhemu skodu alebo mozno aj smrť!! myslis si ze to ak niekto vie vstup do servismenu moize druhemu ublizit!!! urcite nie jedine ak by tam zapol to tvoje turbo a telka by vybuchla!!!
Vies, ty neriesis problem napriklad reklamaciou Audio-Video transmitra ktory zakaznik reklamoval 3x! Po otestovani u nas transmiter 100% OK.
2x sme mu dali novy kus. Stale nesiel. Iba CB obraz, zasumeny a ruseny. Predviedli sme mu funkcnost transmitra u nas. Nepomohlo. Vyhrazky, hrozby, nadavky, SOI, .........
To co je na tomto fore, je iba slabucky cajovy odvar.
Nakoniec som unho doma zmenil nastavenie vystupu SCART z NTSC na Pal a vsetko bolo OK. Az na tie nervy a 100km.
Ak chces, tak take horory zo zivota Ti mozem pisat kazdy den.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#24 Příspěvek od kokun »

QlimaxXx píše:presne tak kutilmil telka bola locknuta komplet šecky kanaly na klučik a heslo nezname možno sa syn s nou hral ktovie ale problem je uz resetnuty hoc ma akosi škaredy obraz ale ešte som sa nepustil do ladenia a ako som si prezeral to menu nenašiel som tam nejaku životu tej telky ohrozujucu funkciu všetko je iba o ladeni... a inak ma nabehane 68 563 hodin čo je tiež extremne vela
Tak si ju "dolaď" v tom SM :lol:
QlimaxXx píše:Zdravim panove...vlastnim tuto telku uz asi 9 rokov ...
A že má "naběháno" tolik hodin? - má, ale i ve ST-BY režimu, tak "se chyť za šňupák", jak často ji vypínáš :?: :roll: :cry:

Takže: 68.563 : 9 = 7.618 hod/rok ......... 7.618 : 365 = 20,9 hod/den - ta si toho teda "odpočine" - chudák telka :roll: :cry: :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#25 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 16 lis 2017, 20:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#26 Příspěvek od rnbw »

Potom to vyjde aj viac ako 24h za den :D

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od otakarv »

QlimaxXx píše:.... mal som v rodičovskom menu zablokovane poniektore kanaly kvoli detom a tak....... ked som ju pred tyzdnom vytiahol z pivnice tak ani jeden kanal nieje otvoreny vsetky su zablokovane a heslo mi nefunguje
Promiň,že jsem takový detajlista,ale nedá mi to reagovat.Zde píšeš toto.Je to opravdu dosti málo definucující dotaz.
čo vy ste ma nepochopili abo čo ? jasne som napisal že vsetky programy sa mi zablokovali to znamena že čierna obrazovka a pod čislom kanalu červeny klučik každy tu len že to dodrbe celu telku howno !! dakujem ti kutilmil za radu ako sa do toho menu dostat dostal som sa tam resetol som telku a už beži ako ma len ju treba spravne nastavit jaky problem panebože....
No,kdybys položil hned na začátku takýto dotaz(vyjma to howno a panebože),tak by to bylo většině určitě jasnější.
presne tak kutilmil telka bola locknuta komplet šecky kanaly na klučik a heslo nezname možno sa syn s nou hral ktovie
Tak a tady přiznáváš,že heslo je neznámé.
Skus upresnit ako sa problem prejavuje.
Nechce sa mi verit, ze vsetky programy sa zablokovali. A dokonca sami!
Nebude problem inde?
Zde se Tě i fero7 ptal,abys ujasnil přesně,co se s TV děje,ale Ty akorát vybuchneš jak granát a jsi nafučený.Když jsem někde první den,tak se budu chovat alespoň slušně.Nejsem žádný kliďas,ale když se něco chci dozvědět,tak slušné chování je na 1.místě.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#28 Příspěvek od fero7 »

Najprv pises:
QlimaxXx píše:... a mal som v rodičovskom menu zablokovane poniektore kanaly kvoli detom a tak.
a o kusok dalej:
QlimaxXx píše:... možno sa syn s nou hral ...
to naozaj spolu nejde.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#29 Příspěvek od kokun »

fero7 píše:Najprv pises:
QlimaxXx píše:... a mal som v rodičovskom menu zablokovane poniektore kanaly kvoli detom a tak.
a o kusok dalej:
QlimaxXx píše: ... možno sa syn s nou hral ...
to naozaj spolu nejde.
A mohli ste sa hrať, trebárs do konca prázdnin - veď som vám tu dal toto:
kokun píše:Tu máš ten kód :

jandu napsal(a):
Kolko miestne to má byť?
Pre 4 miesta máš kombinácie tieto:
0000, 0001, 0002, 0003, 0004, 0005, 0006, 0007, 0008, 0009,
0010, 0011, 0012, 0013, 0014, 0015, 0016, 0017, 0018, 0019,
0020, 0021, 0022, 0023, 0024 .................
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#30 Příspěvek od kutilmil »

Po skusenostiach fero ktore mam sa ani necudujem ze niekto nieco reklamuje ale zasa hovorim ze to nieje namierene proti tebe a viem ze zato ani tak nemozes!

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“