Kam jsme to dospěli...?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#16 Příspěvek od Crifodo »

EKKAR píše:anebo jestli se pravidelně účastní tvorby HDP - a tím i tvorby financí na ty dávky, na který čeká spousta příživníků...
Ani to není přesné. Můžu být nacamranej taky, a můžu se tvorby HDP účastnit dost nepravidelně a nebo dokonce vůbec, a nebude na tom nic špatného. Nepřispívat STÁTU v té současné podobě na HDP je dokonce chvályhodné, protože to znamená nepřispívat na různé státní nemravnosti jako je dotace ČEZu apod.
Teprve až když nacamranej vyřvávám po nocích do okolí a když vztahuju pracky na peníze jiných, chovám se jako parazit, do té doby nemá můj postoj k tvorbě hodnot nic společného s příživnictvím.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#17 Příspěvek od BOBOBO »

Jo 98% tmavejch jsou viz výše parazité . A jako s těmi je třeba s nimi zacházet . Dnes je už povoleno a několik sociologů si přestalo brát servítky , že rasy jsou a některé rasy vzhledem k jejich životním postojům rodičů nelze k středoevropskému stylu života dokopat . A jelikož nežijeme pod palmas a ořechy nám nepadají do huby , tak nemakačenkové musí někde krást . Takže gheta a odsun . Za určité množství čorek cezený a za určitý bezpardonu nafurt . Jestli Bakala ukrad miliardy není sice košer , ale zůstala mi na zahradě motyka i s brambory a nikdo mi tím nevykradl auto . Těchto nepřizpůsobivých se mohou zastávat jen ti , kterým to nese vačkový anebo nevačkový kapitál , ať už jenom pro takovouto nesmyslnou debatu . Kdo by se neprokázal alespoň dvouletou prací v průběhu posledních pěti let , by dostal dostal další podporu jen v naturáliích a jen na určeném místě . Každá další dávka tyto rasy dále vzdaluje tuto skupinu od jakéhokoliv snažení se o změnu stylu svého života . A jsou to jen výmluvy na lákání těchto . Odněkud jsou a když práce není , tak najít jinou , nelze-li odjezd . A nevkládejte mi do úst , co jsem nenapsal . Pracující členové rasy mi nevadí .

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#18 Příspěvek od mtajovsky »

BOBOBO píše:Jestli Bakala ukrad miliardy není sice košer , ale zůstala mi na zahradě motyka i s brambory a nikdo mi tím nevykradl auto.
Celkem bych souhlasil až na uvedený citát. Motyka a brambory vám sice zůstanou, ale výsledky "práce" takových dobráků pocítíte jinak a mnohem citelněji - na daních, na znehodnocených akciích a podobně. Moje žena například doplatila na vytunelované CS fondy. Motyka ani brambory na chatě se nám neztratily, zato desítky tisíc v podílových listech ano.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Crifodo »

Co to je středoevropský styl života? Něco z dějepisu (hrabě Chotek a jeho kultivace krajiny promyšleným zemědělstvím)? Nebo Leoš Mareš a Dara Rolins v TV H@vn@? nebo polský pánbíčkář? saský motorkář? Jaké rasy je Berlusconi oproti Wildersovi?
Přiznal bych určitý význam genům, když se v několika generacích rodiče snaží poskytnou dětem co nejlepší podmínky a to i osobním příkladem, vzděláváním od mládí atd., nějak se to do genetické informace zakomponuje. Jinak ale na souvislost rasy s připraveností k životu moc nevěřím, ještě tak snad co se týče fyzických podmínek pro dané prostředí (odolnost vůči fyzické zátěži, alergiím, klimatu atd.).
Jistá je jedna věc: to problémové chování některých etnik nezpůsobuje ani zdaleka nějaká předurčenost rasy, ale VĚTŠINOVÝ OBČAN - ZPRAVIDLA VOLIČ SOCANŮ - K TOMU DAL SVOJE POŽEHNÁNÍ :( Jinak by totiž nepřizpůsobivý občan už vůbec neexistoval, buď by se přizpůsobil nebo by nepřežil.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#20 Příspěvek od stasek »

Crifodo píše:( Jinak by totiž nepřizpůsobivý občan už vůbec neexistoval, buď by se přizpůsobil nebo by nepřežil.)
Ale přežil, tahle rasa je neskutečně líná a klidně se bude povalovat ve špíně a odpadcích, než aby hnula prstem a snažila se život si vylepšit. Nemá zájem tvořit hodnoty a něco budovat. Žije jen ze dne na den. Normální člověk by se snažil s určitým obnosem vyjít, než získá nový. Tihle jsou schopni všechno prochlastat za jeden den a vůbec je nezajímá zítřek. Že by si nechali zasklít okno? Ani náhodou, to tam radši natáhnou kus polyetylenu. Od padesátých let, co tady nuceně zakotvili a začli se exponenciálně množit je dovedli k práci nutit pouze komančové. Za takovejch 30-50 roků už je nebude schopna přizpůsobivá část populace živit.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#21 Příspěvek od Crifodo »

Když vynecháme multikulti podporu ze strany sebranky typu Pajerová/Kocáb, jsou jen dvě možnosti
- civilizace a podílení se na ní (jak vidno shoda v tom, že to nejde)

- uplatnění zákona přírodního výběru (nezdá se mi, že by se v našich krajích přemnožila populace, která nedělá zásoby na zimu, nevychovává potomky, kříží se v rodině takže fyzicky degeneruje, chlastá, prostituuje ve věku AIDS... zimy tu nebývají až tak mírné a moc kokosových palem tu taky neroste. Gambleři a 🤐 by po pár zimách vyhynuli. (Předpokládám že přirodní výběr by se uplatňoval i při pokusech o vniknutí do skladů potravin nebo při šmikání ocelových nosníků (pomalejší a blbější neuteče ani kulce, ani psovi, ani traverze)).

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#22 Příspěvek od BOBOBO »

Jenže právě sociálními zákony je zákon přirozeného výběru popřen a zvrácený zákoník trestní nám zakazuje psa, kulku i traverzu použít . A pro usnadnění bytí lidu běžného se přikláním jedině ke koncentraci , hlídání a jen naturální podpoře .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“