Problémy se žhavením u dieslů

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#16 Příspěvek od rezis »

Tomu s tím rozprašováním bych až tak nevěřil. Ono by ji to upálilo. Samotná svíčka je zvyklá na teploty při nihž hoří palivo. Jinak kupuji brisk odsud.
http://www.luke.cz/ mám to pod nosem, ceny dobrý a kvalita taky.
Fakt je to komůrkáč?
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
oldaf
Příspěvky: 21
Registrován: 04 bře 2009, 01:00

#17 Příspěvek od oldaf »

rezis píše:Tomu s tím rozprašováním bych až tak nevěřil. Ono by ji to upálilo. Samotná svíčka je zvyklá na teploty při nihž hoří palivo. Jinak kupuji brisk odsud.
http://www.luke.cz/ mám to pod nosem, ceny dobrý a kvalita taky.
Fakt je to komůrkáč?

Věřit tomu nemusíte ale je to tak, při špatném rozprašování a nebo při kapající trysce vzniká v komůrce daleko vyšší teplota. Zrovna tady mám na opravu jedno BMW na kterém jeden vstřik stříkal jen jedním silným proudem přímo do komůrky a komůrka je celá rozpraskaná, a to jsou komůrky udělány z nějakého materiálu. To aby vám odešla žhavička tak kolikrát stačí i špatně nastavený předvstřik.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#18 Příspěvek od Maskot »

Kdesi jsem bud slysel,nebo cetl,ze to muze u tech vstriku byt zavineno nerovnomernym rozlozenim teploty ve spalovacim prostoru.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#19 Příspěvek od jave »

Samotna zhavicka pokud neni ochlazovana naftou odejde. Kamos mel na partnerovi jeden vstrik spatny a take mu zhavicka odchazela. Vstrik spravne pracoval jen nekdy. Koupil nove jehly, nechal nastavit a ma klid. Jinak kdyz zhavicky tak bosch. Mame doma 3 naftaky a nic jineho nekupuji. Pokud uz nejaka odejde, menim jen tu jednu a ne celou sadu
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#20 Příspěvek od BOBOBO »

Zkusím trochu k problému . Na snímání větších sselproudů používám toto . Umístění a typ jazýčku a šířka štěrbiny ovlivní úroveň sepnutí .
Přílohy
snímání jazýčkem.png
(1.16 KiB) Staženo 61 x

Uživatelský avatar
H3x
Příspěvky: 7
Registrován: 27 úno 2005, 01:00

#21 Příspěvek od H3x »

svicky samozrejme muzou odejit diky vadnemu vstriku (tvar rozstriku, ukapavani...) ale vzdycky se to na nich viditelne podepise. Jsou na nich viditelne napaly, zmena barvy...

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“