Hlod tyzdna :-D

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#16 Příspěvek od jogo »

Horšie keď takí majitelia TV následne prejdú do Účelového bagatelizovania opravy...

Z praxe:

Záručné opravy - "Dobre(!) to prezrite, nevybuchne to celé?? vymeňte to pre istotu celé, lebo to iste kompletne vyhorí" a tak ....

Mimozáručné opravy - "možno by to stačilo len povysávať, jeden hovoril že to aj prach môže robiť, čo poviete? alebo nejaký drôtik uvolnený len?" ....

Uživatelský avatar
paca123
Příspěvky: 274
Registrován: 29 lis 2008, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#17 Příspěvek od paca123 »

Tak to je klasika.Ještě u multiservisu a interservisu to šlo.A nebylo to tak špatný.Tenkrát to zaplatil stát.Vlk se nažral a ko...

Uživatelský avatar
mkat
Příspěvky: 615
Registrován: 22 čer 2009, 02:00
Bydliště: tisovec

#18 Příspěvek od mkat »

Mne uplne stači ked povedia,to nemôže byt velka chyba ved včera to ešte išlo perfektne.Alebo ked sa ma znami 4 tyždne pyta či môže doniest ku mne opravit nejaku vec a ked ju konečne donesie tak o 2 hodiny vola či už je v poriadku. :roll: :roll:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Som mal takto notebook - ze vraj to asi dva tyzdne nejde a teraz to rychlo potrebuje...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

Znám pár lidí, co v hospodě po 10 pivech blábolí o porouchané televizi, někteří to klidně vydrží i rok, ale nikdy ji nedovezou. Už když vidím, jak se ke mě sunou, mizím z dohledu...

A na blbý dotazy, jak je to možné, že včera to fungovalo a dneska už ne odpovídám "Většina zařízení funguje až do okamžiku, než se poláme."
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
komeky
Příspěvky: 92
Registrován: 20 led 2009, 01:00
Bydliště: stred Slovenska

#21 Příspěvek od komeky »

Aj ja mám dobré spomienky na kocúrov, v dávnych časoch ked sa v multíku chodievalo k zákazníkom na byt. V obývacej stene telka, idem ju otočiť, no najprv som potreboval odpojiť ant. kábel. Ako tak rukou hapkám za telkou, natrafil som na niečo meké, zdal sa mi divný zápach z telky, no nevenoval som tomu pozornosť, ked som zistil že som v ruke žmolil mačací exkrement, viete si predstaviť, aký som použil slovník, telka nakoniec skončila v servise. :lol:

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#22 Příspěvek od jogo »

To ku mne prišiel kúpiť KT120 do Color-u. Poradil mu to známy na pive, čo telky robí, "iné tam vraj nemôže byť, lebo to on Dobre pozná". Povedal mi typ tv, tak som mu to vyhovoril a šiel mu na to pozrieť - a vymenil násobič.

Ale keby nasilu chcel, možno by som mu tú 120-tku do tej jeho 416-tky aj nejako namontoval :lol:

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Oldradio »

Kdysi dávno se mi dostala do ruky čb maďarská televize, no nehodila se mi ani do sbírky, ani na kšeft, tak jsem z ní vytahal elektronky, trafa, ustříhl jsem šňůru, přimontoval zpět zadní kryt a odnesl na ulici ke kontejnerům. Za půl hodiny u mě zvonili cikorky, že našli na ulici krásnou televizi, jestli bych ji neopravil, že ji určitě nic nebude. No ti letěli i s televizí :D

Uživatelský avatar
paca123
Příspěvky: 274
Registrován: 29 lis 2008, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#24 Příspěvek od paca123 »

Nebyla to Matra?To byla jedna z prvních čb co měla pulsní zdroj.To jsme na to koukali jak na jarní kvítí.Oddělovací trafo at..Pak sti přišli ještě Rumuni taky v tý době fajn.Měřili se nový tranzistory na jednu dobu super čas.Toliko trochu sentimentality. :twisted:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od ZdenekHQ »

Čí to asi bylo dítě, co přineslo tuhle poznámku ?

Kód: Vybrat vše

Při měření ve fyzice používá vlastní měřící přístroj a prohlašuje, že školní voltmetry nestojí za nic. 
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#26 Příspěvek od EKKAR »

Kvůli tomuhle mě je*ali i na vojně - já měřil s UNi-11e (přesnost na ss rozsahu 1,5%, stupnice se zrcátkem pro bezparalaxové čtení ručky), zatímco předepsaná byla ta CCCP cihla C-4535 nebo jak se to jmenovalo - přesnost 2,5%, věčně to ujíždělo, nejdřív se musel nakalibrovat měřák, pak teprve se mohlo jít měřit...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
8832
Příspěvky: 194
Registrován: 14 říj 2009, 02:00
Bydliště: Bratislava

#27 Příspěvek od 8832 »

Jo ruský neprestrelitelný merák odolný proti jadrovemu vybuchu :))))

Uživatelský avatar
paca123
Příspěvky: 274
Registrován: 29 lis 2008, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#28 Příspěvek od paca123 »

Koukám,že Vás hystorie zaujala.

Uživatelský avatar
8832
Příspěvky: 194
Registrován: 14 říj 2009, 02:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od 8832 »

Ja som začínal s avometom I a ikometom. A prvý tranzistor ktorý som držal bol germaniovy 101NU71

Necituj zbytečně předcházející příspěvky, prosím.
Díky, Hill

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#30 Příspěvek od kovka »

Rad odpovidam pri dotazu "odborniku"co tomu jako muze byt
To Vam reknu uplne presne ""Je to rozbity !"
dalsi dotaz uz vetsinou neprijde,jenom musi clovek odhadnout kdy si to muze dovolit rict

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“