Salora 24L65 po blesku

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#16 Příspěvek od kokun »

jurill píše:...tak ešte jedno foto... /z dosky nemám, musel by som ho otvoriť a hlavne povysávať/
To jsi ještě neudělal?, a to jej už 10 dnů "opravuješ" - nemluvě o tom, že předtím byl dlouhou dobu v servisu :cry:
Mj. - i podle tohoto hodnotím (a nejen já) své "předchůdce-opraváře" :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#17 Příspěvek od fredis »

No to by mě taky zajímalo, co to bylo za dárečky když to ani nevysáli (pořádně neviděli) a pak konstatovali neopravitelné.....

Uživatelský avatar
jurill
Příspěvky: 161
Registrován: 12 kvě 2007, 02:00

#18 Příspěvek od jurill »

Povysávať nebolo treba, nie je to veľmi zaprášené /hoci má už okolo 20 rokov/, dá sa tam vidieť v pohode všetko, len nie je to podľa mňa takto vhodné na fotenie a publicitu.
K tým 10 dňom - písal som, že je môj vlastný a už je nahradený - preto oprava vôbec nesúrila. Keď som mal čas a chuť, tak som sa jej venoval.
K servisu - opravár mi povedal, že nemá ani šajnu čo tomu je. Aj ho chápem, 20 ročné TV po blesku - hybrid v zdroji?, procesor?, vn trafo? - už cena týchto je vyššia ako hodnota TV. Na papier napísal neopraviteľné /chápal som to tak, že oprava nerentabilná/...

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#19 Příspěvek od jogo »

jurill píše:vn trafo
po blesku hádam nie..

ale postup servisu bol aj tak pochopiteľný..len so slovíčkom "neopraviteľné" by som bol asi opatrnejší :wink:

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“