Identifikace zařízení, aneb coto vlastně je???

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#16 Příspěvek od Cust »

první odkaz:
"A novel electronic circuit was developed to generate the high voltages (up to 25 kV) and currents (up to 10 kA) required for this purpose." Výkon (tak říkajíc up to) 250 MW se postará o víc než vrásky... :-)

Co se týče druhého odkazu - nečetl jsem to, ale ty dámy vypadají spíš na dvojici před párty a po než před léčbou a po... :-)

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Bernard »

Jedná se o souhrnnou zprávu citované metody za oblast urologie, dermatologie a ortopedie. Je pochopitelné, že v případě dermatologie se manifestují spíše povrchové efekty do hloubky epidermy nejvíc 1 mm, zasahující nanejvýš granulační vrstvu (Stratum granulosum). Větší proudy by tu měly nežádoucí účinky, jak správně poznamenává Čust.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Daleko horší účinky měla dříve používaná klička, umístěná na zátylku. Při pootočení se pleť krásně napnula, bohužel časem dámy zjistily, že se jim bradavky přemístily pod oči a na hrudi se objevil chlupatý trojúhelník. Od této metody bylo poté upuštěno.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Crifodo »

:twisted: :D :twisted:
protipólem by mohli být chlapci, co mají na poličce v koupelně šedesátpět pičfuků, nemůžou se rozhodnout kolik aviváže s králíčkem azuritem nalít na své froté ručníky, aby byly hebčí, a nosí růžový kalhotky :D

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#20 Příspěvek od Bernard »

:oops:
Tak se omlouvám za tu dermato-terapeutickou mystifikaci. By jsem zvědav, zda k tomu dostanu nějakou SZ, ale nepřišlo nic. Takže zdejší osídlenci to zřejmě prokoukli jako kravinu, v opačném případě na své vrásky kašlou! :)

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#21 Příspěvek od Andrea »

No já už jsem měla napsanou žádost o schéma a přesnější návod na obsluhu, ale nakonec jsem to radši smazala, abych tu nebyla za blondýnu :oops:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#22 Příspěvek od Crifodo »

blondýna nebo bruneta nebo třeba fialovej punk, co na tom záleží :evil:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#23 Příspěvek od Andrea »

Crifodo píše:blondýna nebo bruneta nebo třeba fialovej punk, co na tom záleží :evil:
To by ses divil, já se taky divím, že ty jako chlap nerozlišuješ mezi blondýnou, brunetou a fialovým punkem :wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#24 Příspěvek od Crifodo »

jádrem otázky ovšem nebylo jestli (nebo proč) já rozlišuju mezi blondýnou nebo brunetou, ale zda záleží na tom, jestli zhůvěřilý dotaz vznese jurodivá blondýna nebo jurodivá bruneta. :twisted:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#25 Příspěvek od Andrea »

Já jsem jen předpokládala, že ty vtipy o blondýnách jsou založené na regulérní statistice.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pokud se dá skutečně myšlení ženské přeprogramovat změnou barvy vlasů, tak mě prosím doporučte tu barvu, po které začne uklízet a vařit. :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#27 Příspěvek od Crifodo »

Jestli je předmětem těch vtipů archetyp blbé blondýny, tak musely být její žádané vlastnosti vyselektovány ne pouze přispěním obou jejích rodičů, ale i akceptací okolí :twisted: čímž se kruh uzavírá a statistika se stává bezpředmětnou.
Asi jako vtipy o policajtech. Která společnost si nechá skákat po zádech blbý policejní buzeranty, proti kterým bojuje tak leda vtipama? Moudrá společnost? :twisted:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#28 Příspěvek od Andrea »

ZHQ: A proč si to nezjistíš sám? Vypiš si na to grant. :wink:

Uživatelský avatar
macman
Příspěvky: 86
Registrován: 18 črc 2009, 02:00
Bydliště: Kochánky

#29 Příspěvek od macman »

podobný výzkum posledních 10 let provádím, ale zatím jsem tu správnou barvu nenašel.. Spíše to chce hlubší výzkum, který se bude zabývat i odstíny...

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#30 Příspěvek od Bernard »

Kochánky jsou místem přímo stvořeným pro takový výzkum. Pokud je tedy jejich tradice odvozena od polského slova kochat. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“