Napalovacka

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mety
Příspěvky: 634
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Planeta Zem

#16 Příspěvek od mety »

Tak to niesi sam,aj umňa zničil zopar cd :pc:

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

Re: Napalovacka

#17 Příspěvek od Raptor181 »

Neutron píše:Mam taky problem , ked kopirujem z CD na CD(vytvaram si kopiu , aby som si original nenicil) tak mi akonahle zacne napalovat zobrazi hlasku: Nepripustny DISC a potom zapis zlyhal. Neviete cim to moze byt a co treba spravit , aby to fungovalo ?

Mam rekorder: LITE - ON DVDRW SHW-160P6S.

Napaluje: DVD-R(+ aj -) , DVD - RW(+ aj -) , DVD - ROM
Skus sa pozriet sem: http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/liteon/shw_160p6s.html je tam firmware na tuto napalku ktory podporuje dalsie media. Nie kazda napalka berie vsetky znacky.
NEC neberie PRINCO.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
MartyAA
Příspěvky: 111
Registrován: 25 črc 2004, 02:00
Bydliště: Praha

#18 Příspěvek od MartyAA »

To Neutron: ještì k tìm znaèkám dvd... Stáhni si na stránkách výrobce vypalovaèky nový firmware a pøeflashuj ji. Tím by se mohl vyøešit tvùj problém s vypalováním jen na urèitá média.
MaRtY

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#19 Příspěvek od Raptor181 »

MartyAA píše:To Neutron: ještì k tìm znaèkám dvd... Stáhni si na stránkách výrobce vypalovaèky nový firmware a pøeflashuj ji. Tím by se mohl vyøešit tvùj problém s vypalováním jen na urèitá média.
Presne to som pisal o prispevok vyssie...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Mourek »

tak v Tescu koupím flašku rumu ale ne DVD , s gigamastrem asi není LG kompatibilní taky jsem měl problémy.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“