HP PSC1510 All-in-One_nebere papír

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od otakarv »

Lihem ano,ten na gumu by neměl působit negativně.Ani technický benzín není vhodný na něktaré výrobky z gumy.Zkoušel jsem s ním čistit gumová tlačítka na dálkovém ovládači a ta guma se vlivem benzínu naboptnala(zvětšila svojí velikost).
Já si ale myslím,že tam bude ještě alespoň jedna závada,mimo té přítlačné kladky.Jak psal Vogon na začátku,budu tam mít bordel od zaschlého ingoustu.
Dneska jsem měl jinou práci,tak jsem se k tomu nedostal.Večer při světle se špatně dělá,zvláště když člověk hůř vidí.

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#17 Příspěvek od gino »

otakarv píše:Tak teda to gumové kolečko bych se já osobně bál co jen na chvíli ponořit do ředidla :upset: .Ale vidím,že Tobě to pomohlo.Neztvrdlo úplně po nějaké době?
Fungovalo to do konca - asi rok potom mi zase začal blbnúť toner, tak som ju vyhodil, bola to inak ešte stará Minolta typ asi nejaký 1120, bohvie ...

Uživatelský avatar
mViPeR
Příspěvky: 16
Registrován: 26 led 2010, 01:00

#18 Příspěvek od mViPeR »

otakarv píše:Lihem ano,ten na gumu by neměl působit negativně.Ani technický benzín není vhodný na něktaré výrobky z gumy.Zkoušel jsem s ním čistit gumová tlačítka na dálkovém ovládači a ta guma se vlivem benzínu naboptnala(zvětšila svojí velikost).
Na cistenie a ozivovanie gumy je vyborny Platenclene

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od otakarv »

Tak jsem se na ten čistící prostředek "Platenclene" díval a vypadá to celkem zajímavě,ani ta cena není závratná.Zatím mám na stole plno,takže jsem se k rozmontování HP-éčka ještě nedostal.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“