CRT SONY KV-32FQ86E, chassis AE6BA

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
martinsony
Příspěvky: 6
Registrován: 31 bře 2010, 02:00

#16 Příspěvek od martinsony »

Telka zatiaľ funguje. Tá cena bola bez DPH ,lebo nie sú platcami DPH.
Fakt sú tie televízory Sony zlé, alebo sa zlé opravujú? Podľa mňa ten televízor má perfektný obraz a momentálne by som ho zatial za nič nemenil. Keď raz k tomu dôjde tak sa rád s Vami servisákmi poradím čo mam kúpiť.
Mysteri aj ja som opravár :? 12 rokov opravujem plynové kotly- z toho žijem :!: Nerobím to popri robote. Tiež si všetko platím sám. Mne sa pre každú hlúposť treba trepať na opravu s autom. Baliť si do auta veci, rozmýšľať aby som dačo nezabudol a konať na mieste činu. Mne zákazník stojí za chrbtom a pozerá čo robím. Vám telku donesú domou a položia ju na stôl a odídu preč. Keď je hotová tak zákazníka kontaktuješ aby si po nu prišiel.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#17 Příspěvek od fero7 »

Tieto veľké TV Sony sú slušné a patria medzi tie TV ktoré sa ešte oplatí opravovať aj pri vyššej cene. Opravujú sa aj pri poruche procesora za 50Eur alebo VNT.
Podstatný je tvoj názor a pocit. Ak slúžila dobré a si s ňou Ty spokojný, tak nie je čo riešiť.
Já tvrdím, že kto vie opravovať, ten schému nepotrebuje (na 99%).
A ten kto nevie, tomu ani schéma nepomôže.

Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#18 Příspěvek od Burajko »

Sony sa trochu horsie opravuju a niekedy je to aj nerentabilne(FE-2),ale ked ich uz poznas,nie je s nimi problem. :wink:
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#19 Příspěvek od Mysteri »

,,jogo" : poisťovne som ako-také nedegradoval - sú potrebné, ale vo fungujúcom a normálnom prostredí, ale, vadí mi ten systém súčastného správania sa ich úradníkov ... /meškal som pre socku s platbou 2 mesiace a hneď mi prišiel ,,tvrdovýhrážný" list.... :? Ale, keď som im poslal pred 4-rokmi na vyše omylom dvojmesačnú platbu, tak držali hubu... :evil: /
,,martinsony" - prepáč, nevedel som, že sa pohybuješ tiež v našej SZČO oblasti. :agree: , čiže vieš..... :lol:
SONY sú v pohode, ale pre opravára je to postrach, rozloženie chasi, nejak to ..položiť", aby sa dalo merať. Ale, to nie je ešte tak problém, ako to, že, závada sa odstráni, TV sa zloží, a... :lol: Závada/y/, ktorá/é/ pôvodne nebola/i/... :lol: Tak: pájka do ruky a letoveť, letovať... /dnes som takto zabil popoludnie s KV-E2951D :P /.

Uživatelský avatar
martinsony
Příspěvky: 6
Registrován: 31 bře 2010, 02:00

#20 Příspěvek od martinsony »

Televízor nám zatiaľ funguje dobre. V blízkej budúcnosti sa s ním neplánujem rozlúčiť. Nie žeby som nemal na nový, ale má pekný obraz. A keď sa pokazí poznám jedného opravára ktorý sa volá fero7. Dojednám sa sním na čase, urobím si deń voľna, zanesiem ho k nemu a poprosím o rýchlu opravu :D

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#21 Příspěvek od Mysteri »

Ešte dobre, že si mi poslal SZ a som Ťa potom navigoval... :P
SONY, SAMSUNG a PANASONIC sú aspoň u mňa jednička, čo sa týka obrazu u CRT. PANASONIC o niečo viac, lebo ,,biela" u nich je ozaj krásne čistá.Vkaždom prípade, aspoň u 100Hz verziach do týchto značiek sa oplatí investovať aj viac na opravu. Môj názor. Ich životnosť po oprave je isto väčšia, než životnosť novo zakúpeného LCD, prípadne plazmy.... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“