homecast S3000CR a bouřka

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#16 Příspěvek od jopo166 »

ake mas vystupne napetie s vstupu kde pripajaš parabolu je tam 13/17v zmeraj či ti sedi je to doležite počuvaj ma že ti z astry 1A ale si si isty že ked si u kamoša skušal programi z astry 1a išli ti u toho kamoša aj programi v hornom frekvenčnom pasme napr.bibe TV FREKVENCIA 2552 V HAAAAAAAAAA ??? uvedom si že na astre 1A maš ovela viac programou ako na aste 3A kde sa vysiela prevažne v hornom pasme podla mna v prijimači odišlo prepinanie horneho pasma 22 khz ak maš v prijimači lnb nastavene na universal tak prakticky ani nič ine neprichadza do uvahy na aste3A sa naše ako aj česke programi vysielaju prave v hornom pasme ked neodišiel aj samotny tuner v prijimači a tam si ti uš asi velmy neporadiš treba zmerať napetia z vystupu zdroja ako aj na samotnom tunery zmeraj aspon to napetie čo som ti napisal pre jednu polarizaciu ma byť 13 a pre druhu 18v firmware samozrejme možeš skusiť prehrať podla mna to schytal aj prijimač nielen lnb :wink:

Uživatelský avatar
bubakr
Příspěvky: 7
Registrován: 26 kvě 2010, 02:00

#17 Příspěvek od bubakr »

Tak to bude ten problém..... Napětí ze zdroje sedí,až na větev kde má být 23V je ve skutečnosti 24,2V. Napětí na vstupu z lnb je také 24,2V jak na H,tak i naV polarizaci.
Neměl by někdo schéma k tomu to přijímači,nebo aspoň radu kde hledat? Nejsem žádnej profík,ale už mám zakoupený jiný přijímač a s tímhle bych si zkusil pohrát než ho vyhodím :D

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#18 Příspěvek od KUBO »

vymen lm317

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#19 Příspěvek od jopo166 »

radu si dostal drž sa jej :wink:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “