PC NTB baterka

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#16 Příspěvek od Artaban001 »

Hoši. Sledujte toto vlákno:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... sc&start=0

Podotýkám, že baterie byla vybitá jen párkrát, jinak běhám furt na "trafo".

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od AmarokCZ »

Artaban001: asi jsem blbej nebo co, ale moc nechápu souvislost s tím, co se tu řeší....

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

czatlantis píše:
p32 píše:Jinak v noťasu se nepřehřívá žádná baterka, to si pleteš s přehříváním CPU a grafiky. .
Jasně, su 🤐 a pletu si baterku s CPU :roll: :roll: :roll:
Samozřejmě že myslím baterku, která se nezahřeje sama, ale díky špatné konstrukci (umístěná moc blízko teplých částí ntb) se tak zahřeje od CPU a grafiky, že ju to likviduje. Tohle má krásně udělanej jeden noťas, co mám doma.... :x
Jo, takhle to beru, ale takové řeči, že se mi přehřívá baterka, stůl atd. tak to je trochu mimo. :wink:

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#19 Příspěvek od Artaban001 »

AmarokCZ píše:Artaban001: asi jsem blbej nebo co, ale moc nechápu souvislost s tím, co se tu řeší....
Chtěl jsem tím naznačit, že se baterie zničí ať se používá, nebo ne. Proto si myslím, že pokud vím, že nebudu potřebovat živit NTB zbaterie, tak je nejlepší notebook nemít, nebo baterii prodat,protože ať ji vrazíš do skříně, nebo ji používáš, stejně půjde do řiti dříve či později.
Každopádně mě dneska po třech letech odešla základovka (po zapnutí se jen roztočí větráček, nenaskočí displej - ani nezčerná, ani se nerozsvítí podsvětlení- a nehrabe disk, jen se točí), takže k baterii do popelniceš poletí též notebook..

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“