antivirus

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lantros7
Příspěvky: 452
Registrován: 22 lis 2010, 01:00

#16 Příspěvek od lantros7 »

Díky,ESETem sem si nechal projet jen pro kontrolu,a nenašel nic.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#17 Příspěvek od Kvicala_r »

Měl jsem taky poslední roky ESET (3 a následně trial 5), teď po skončení platnosti a trial verze sem na PC hodil AVG free. Po prvotním scanu našel pár kusů nějaké havěti. Já bych AVG dříve nikam nedal, ale pokud člověk není jelito a neleze bezhlavě kam nemá, navíc je za firewallem providera, tak věřím že i ta free základní verze bude stačit.

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od Vogon »

Jenom skromně podotýkám, že mezi jádry AVASTu a AVG není u placené a free verze žádný rozdíl. Jediné čím se liší jsou různé nadstavby, online štíty a GUI.
Viry najdou stejné placená i free verze.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

A já zase skromně podotýkám, že mít někde jeden antivir a pak tam dát bez pořádného odstranění předchozího antiviru jiný, tak to je připrava na dobré problémy. Jinak holduju NODu32, protože mám ověřeny nejmenší problémy jak při práci, tak ve zjištění připadných potvor na netu a to lezu naprosto všude. Dřivější verze AVASTu i AVG u mě neprošly, ale to nemusí pro jiného uživatele znamenat nic špatného.

Na online prověření PC na viry, otevřené porty atd. mám dobrou zkušenost jen s tímto : http://security.symantec.com/sscv6/home ... XARJFUKFLD

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“