Lincoln - prosím o radu

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Děkuji Ti za aktivitu , uložit jako funguje . Nejsem vyznavačem CB , ale jak říkal jeden prófa , nebraňte se vědění . Třeba to do smrti nebudu pořebovat , ale starší linky nebývají dosažitelné . Je třeba ukládat vše ihned . Když si vzpomenu jen co vše bylo před rokem na uložto . Dnes tam není skoro nic . A já si to , trouba , nestáhl . Jen tech publikací Jak na to . Té muziky atd atd .

Uživatelský avatar
Dulo
Příspěvky: 7
Registrován: 25 kvě 2008, 02:00
Bydliště: SK okres Levice

#17 Příspěvek od Dulo »

dalik: ďakujem za užitočné info, no nemám tak vybavenú dielňu aby som si to mohol dovoliť. Ešte raz vďaka a 73 !

ok1hga: si úplný génius to človek pozná hneď pri prvej vete. Dokonca si mi poslal aj obrázok Lincolna, no to je ozaj k nezaplateniu. Mám tiež koncesiu a nepokladám to za nutnosť vylepovať to všade. Prajem ti vela úspechov v poradenskej činnosti.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jen malá technická - to, že displej či čítač ukazuje "správně" hodnotu ještě neznamená, že je to pravda.

Těch ujetých staniček jsem slyšel spoustu, pokud má protistanice dobré mf filtry bez možnosti doladění, je to utrpení to poslouchat. A když to má navíc ještě přeřvaný, rovnou bych jim za to nejraději ulomil anténu (slavná "brněnská" modulace).
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#19 Příspěvek od ok1hga »

to Dulo:
Na hloupou otázku, pouze hloupá odpověď . . .

a stejně jsem poslal odkaz na schemata, popis desek a navíc i fotku předního panelu, pro ty co Lincolna neznají a jsou přesvědčeni že je to auto . . .

co je na tom špatného ?

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“